Tajemné okno (2004)

Ta pointa je Kingova vina a né tvůrců filmu.Tahle jeho povídka si film sice nezasloužila,ale díky dvojici Depp-Turturro to celkem jde.

Přesný zásah (2008)

Koukal sem ze dvou důvodů.Poslouchám Limp Bizkit a tak mě zajímalo jaký je Fred režisér ( to nevím ani po shlédnutí filmu).A druhý důvod je že se mi líbí Keke palmer (jo ta byla v poho).Ze startu to bylo celkem příjemné a místy i vtipné,ale pak se to zvrhne ve starou,známou,americkou,klišoidní,patetickou sračku!Jako vždycky když jde o ten jejich fotbal,který je snad každému kdo není američan úplně u prdele(co to má kurva s fotbalem společného když si tam hážou šiškou).Konec už sem projížděl rychloposuvem,protože už to nešlo vydržet a začlo mi být fakt na zvracení!

Mise (1986)

No to sem čekal.Historické drama kterému napálím 4 hvězdy a už nejspíš nebudu mít chut se na něj někdy dívat znova.A to sem taky dostal akorát dám jen 3 hvězdy.Občas sem se přistihl že čumím do blba a film mi uniká.Neměl sem chut' to vracet zpátky (stejně se nic moc nedělo).Moc roztahané.

Tráva (2005) (seriál)

Ted sem začal sledovat takže vyšší hodnocení možná dodám později.Mary-Louise Parker je fakt MCBP.PS:Asi nedodám.Nedokoukal sem ani první serii.Nějak mě to nechytlo

Prokletí (2008)

No příběh sice není originální jak už tu píšou jiní,ale aspon mi nebylo od prvních minut jasné o co jde a jak to dopadne.Narozdíl od mnoha jiných dnešních hororů.Taky herci byli překvapivě sympatičtí.Párkrát mě slušně zamrazilo a za konec (závěrečné titulky) přidávám čtvrtou hvězdu.

Bez soucitu (2010)

Travolta přehrává až hanba.Příběh je dost zamotaný,ale koho to tady zajímá?Nevýrazný Meyers.Byla to zábava?Ale jo celkem jo.Rozhodně žádný zázrak.Použít-zahodit (u toho hambáče se pousměje asi každý:).

S čerty nejsou žerty (1984)

Vraník a kozel:-).Nádhera.Normálně si to i občas pustím.Heřmánek je bůh...teda jako naopak

Kouř (1990)

Má to cenu!