Štěstí ve hře (2007)

Se mi ani nechce věřit,že to natočil Hanson.Díky sympatickým hercům a pokeru dobré,ale konec je nechutný a ne moc št'astný.Teda ne pro mě.I typické finále by bylo lepší.No ale co už.Prostě romkom.

Sekretariat: Příběh šampiona (2010)

Pěkný příběh jako z pohádky.2 hvězdy a mín' tomu může dát snad jen tupý imbecil co neumí číst (těch je tu hodně vzhledem k žádostem o výměnu bodu co mi chodí i přesto co píšu na profilu.Jako je mi jasné,že spousta lidí to tam má taky,jako pózu,ale já to tak myslím.Tak ste kurva normální?!!).Mám si tu ted' jako stěžovat na předvídatelnost?!Jasné.Rocky na konci všech dílů dostane přes držku,Ježibaba ještě ohlodává kosti z Jeníčka a Mařenky,Statham nebo Diesel naryjou káru už při výjezdu z garáže a Blbý Honza se léčí z depresí,protože byl svědkem drakovi hostiny na princezně.Kor když je tohle podle skutečnosti i když určitě značně přislazené.Počítám,že Disney moc temných Thrillerů za ty roky nenatočil.No prostě pohodovka a u všech závodů sem byl stejně nervozní jak pes.

Robot Chicken: Star Wars Episode III (2010) (TV film)

Všem třem speciálům sem nacpal pětky.Rýpance ve sledu scének napříč celou sérií (starou i novou),sou všechny vtipné a vyloženě trapných je málo.Od fandů pro fandy.Můj favorit je opilý Boba Fett ;)).

F (2010)

Britové umí 'horor' poslední dobou mnohem líp než Amíci.Jejich krváky mají aspon' nějakou atmosféru a nenechávají mě chladným a znuděným.Ano,většina vražd je tady mimo záběr a jen v náznacích.A to je špatně?Příjde mi,že kdybych tomuhle vzal atmosféru a zalil to zbytečnou malinovkou,hodnocení by vyletělo aspon' o 20%.Zhovadilí parchanti sou tady dovedeni do extrému (snad) a kdybych měl komentovat své pocity během filmu,byl by to splav adrenalinu a vzteku.Hrozně mě třeba baví,že když ve (většinou amerických) filmech rodič vrazí svému drzému spratkovi facku,tak spratek navztekaně a uraženě uteče a rodič z toho má pak týden depku.To jako,že si dovolil na hajzla šáhnout!!Tady se to třeba řeší napříč filmem.Hoolka ty by ses nedopočítala a všichni ti smradi!!Už jenom ten začátek!Jak si toto může ten zjeb dovolit kurva?!!Jinak většina postav sou idioti,ale ne takovým tím typicky slasher způsobem.Furt sem si musel říkat,že je to jen film (opět snad),ale parchanti začínají čím dál víc prasit i v reále.Když si někdo nedá říct po dobrém,tak zbývá jen po zlém!

Ztracení chlapci: Žízeň (2010)

Když vemu,že sem neviděl ani jeden předchozí díl a narazil sem na tenhle kvůli Tanit Phoenix (Death Race 2),tak tohle byla haluz,která vyšla.Naštěstí není Tanit na tomhle filmu tím nejlepším.Tím je asi Corey Feldman (fakt na to nevypadá no ;)),pár povedených kopanců do současné upíří popkultury (emo děcka s čočkama),režisér,který není vůbec marný a to,že film nevypadá levně.K tomu hororu bych teda ještě připsal komedie a film funguje v obou žánrech.Nebo se spíš nedá říct,že v nich vůbec nefunguje.Je to prostě lepší film než by se na první pohled mohlo zdát.

Badland (2007)

Neškodilo by kdyby rejža trochu hýbnul kostrou,ale zdlouhavost celého filmu zachran'uje krásná hudba.Taky mi trochu vadila televiznost a ne úplně přesvědčivé výkony herců.Příběh ale má sílu aby tohle všechno přebil.V první moment wtf konec byl vlastně geniální.Vnitřní život může být hnusné peklo.PS:když se mi to tak rozleželo,měním ze 4 na 5.

Jack se chystá vyplout (2010)

Melancholická vztahovka 'není všechno zlato co se třpití' z obou stran a 'když se chce všechno jde' s P.S. Hoffmanem v double podání.Je fakt,že jako herec má na víc (na nejvíc),ale bez něj by to prostě nebylo ono.Milé.A nebo taky ne.

V temnotě (2008)

Jo no,když tohle píšu,mám můj ksicht výraz nevěřícného zděšení,protože to individum co vypotilo tenhle (ani nevím jestli tomu tak říkat) scénář,prostě nemůže být normální.To je jako by v ústavu imbecilů posbírali slohovky,vybrali tu největší zhovadilost co je schopný chorý mozek vyblít a rozhodli se místo vytření si s ní temného místa,ji natočit.Klišé střídá nesmysl,stupidita se mění v kreténismus,debilní zvrat ústí ve zbytečnost a celé je to to totální prasárna.Přitom režie je celkem slušná a výprava krásná.Začneme světlo/plachým klukem,který se právě z tohoto důvodu stěhuje do nějaké díry v Laponsku,kde po něm bezdůvodně začne vyjíždět nejhezčí místní buchta (tohle americké klišé je určitě útěchou pro spoustu nejistých chlapců,kdybych to věděl,nechal sem se ve škole šikanovat) a zjistíme,že něco (malého) běhá po lese a žere všechno živé.To sou první dva 'a kurva' momenty.Čekal bych,že námět se světloplachostí (film se navíc jmenuje V temnotě) se bude nějak dál rozvíjet,ale proto co se pak děje to nemá naprosto žádný význam.Stejně tak se jimbo mohl rád opalovat a chodit na solárko.Jakmile sem uviděl co to po lese běhá,byl tu třetí 'a kurva' moment.Zjištění co to je a proč(??!!),je čtvrtý a tady už se dostavila chut' vypnout to,jenže zvědavost s jakou další pičovinou tenhle vyblit příjde byla větší.Rádoby zvrat byl pátý.Vzpomínkový flasback a nesmyslné vysvětlení byl šestý.Dementní rozlučka sedmý a povinná tečka už byla jen jedno velké 'ach jo(ne)'.Tohle by se dalo používat ke zvýšení sebevědomí začínajících scénáristů.Jediné z čeho mám strach je další dílo toho blba co to napsal.

Osudový dotek (2004)

Monča je v ráži ;DD.Zajímalo by mě jestli Kutcher a vůbec všichni věděli jak dobrý film točí.Kutcher hrát neumí,ale to se při tak dobrém scénáři celkem ztratí a mě Ashton nijak neprovokuje a nevadí mi (připomíná mi jednoho kamaráda;).Scénář možná zjednodušuje psychologii,jenže tenhle film se podle mě stal skvostem,kterým vůbec neměl být.Já myslím,že to měla být jen další ptákovina typu Nezvratný Osud nebo tak něco.Prostě jen zábava a ne psychologická studie.Trochu mi vadilo,že film skončil nejspíš jen proto,že se střihač a rejža podívali na hodinky a viděli,že už by měli končit.Ono se klidně mohlo jet dál. Hold up... hold on... don't be scared. You'll never change what's been and gone....

300 Sparťanů (2007) (TV film)

Ze začátku mi trochu vadilo,že mi tu o tom přednášejí američani,ale nikdo jiný na to asi nemá prachy a čas,tak co.Protože mám hrozně rád oslavnou adaptaci komiksu,tak mě tohle zajímalo a nenudil sem se ani vteřinu.Dozvěděl sem se o všem co předcházelo a následovalo a jaký význam tenhle odpor u Thermopyl měl pro svět.Upravíme si počty(což je stejně fuk,protože jít proti přesile 50:1 je prostě hardcore),zjistíme,že Leonidas nebyl jediný řecký hrdina,a že Xerxes taky nebyl žádný ocas.Bavilo.