Rallye smrti 2 (2010)

Ve finále ne tak hrozné ehm pokračování zábavné jedničky.První polovina mě srala,nudila a já už si skoro myslel,že se ani jezdit nebude.I přes brutalitu a pár herců,které vždycky vidím rád (Goss fakt není Statham!),je film definicí slova sterilní.Režisér nemá jediný nápad a všechno na co se zmůže je sem tam zpomalovačka.Na to video je to tak akorát.

Saw 3D (2010)

Kde pořád bere ty nádherný hračky?I u 2D bylo poznat,že film je dělaný pro 3D efekt.Důvody pro lekci už tady značně skřípaly,jenže ono už se dávno nehraje fair play a lidí je zapojeno tolik,že je to tam sám perverzák.Na celé sérii je fajn,že pracuje aspon' s nějakou myšlenkou a není to jen bezduché a samoúčelné (no i když asi je) řezničení.Tobin Bell je výhrou celé série,ale tady je bohužel jen na skok.Naštěstí se podařilo najít výborného nástupce,který sice pravidla moc nedodržuje,ale to jej aspon' trochu odlišuje.Samozřejmě mluvím o výborném Mandylorovi.Nacpaný zvrat se už jen veze na vlně posledních pár dílů a nenadchne,ale ani nevadí.Hudba je pořád výborná,atmosféra temná a pokud vím tak sem se nudil snad jen u 3.dílu série,které bych jako celku dal 4 hvězdy.Make your choice.PS:s Betsy Russell bych si rád natočil svoji vlastní sérii ;).

Inception: The Cobol Job (2010)

Celkem zbytečný komiksový (jakože fakt komiks,bubliny a tak) prequel k Inception u kterého si někdo mohl dát tu práci a nadabovat ho.Ty 3 dávám asi jen za úžasnou Zimmerovu hudbu a taky je dobře,že to trvá jen čtvthodku.

Smrt a život Charlieho St. Clouda (2010)

Zacova milá a jeho pubofanynky sou z tohodle určitě vlhké až na chodidlech a i vemě asi někde hluboko,zašlapaný a zadupaný dříme romantik.Já si tohle občas dám rád a že tohle je hodně,-II-,hodně,-II- a ještě jednou hodně romantický filmec.Zac jako herec mi nepřipadá úplně ztracený a něco by v něm i mohlo být.Taky asi pomohlo to,že Amanda Crew se mi -II-,-II- (;)) líbí.

Nádech (2010)

Opravdu hodně krutý film,který za sebe můžu jenom doporučit.Zpracování mi vůbec nepřipadalo televizní a herci se mi líbili do jednoho.Hlavně neodbytný Mulroney a křivácky charismatický Jordi Mollà.Těžko chytračit nad finálem,protože je to fakt těžké dilema.Sežral bych oba konce a stejně bych nevěděl jestli je to dobře nebo ne.Já myslím,že lidi bývaj sobci a kolikrát to ani jinak nejde.

Legenda o sovích strážcích (2010)

Sovy fakt nejsou čím se zdají být,protože film o sových bojovnících...?Za to Snyder je čím se zdá být.Výborný režisér.Všechny ty průlety,zpomalovačky a souboje...paráda (viděl sem 2D).Celý vizuál se mi hrozně líbil a hned bych se proletěl taky.

Odsouzeni zemřít (2006)

Když sem si přečetl zápletku,začal sem se nad jednoduchou dojebaností té situace řezat a vzbudilo to ve mě zvědavost.Hej ale co oni dělali v té vodě...?!!Asi tak milionkrát mě napadlo to co píše uživatel LIVINGDEAD o blbnutí v bazéně.Já snad ani na nic jiného nemyslel!Toto byla největší banda debilů co sem kdy viděl!Hlavně 'chirurg' by potřeboval tak desetkrát utopit,vytáhnout-oživit a znovu utopit!

Pat Garrett a Billy Kid (1973)

Ten příběh znám horem spodem a je hezké,že jména a události sedí,ale o to víc sem se asi nudil.A mám pocit,že bych se nudil i bez toho.Film je sice celkem drsný,ale o tom že není zromantizovaný si můžete nechat tak zdát.Myslím,že William H. Boney neměl přezdívku Billy the Kid proto,že to byl vytáhlý manekýn,kterému táhlo na čtyřicet.Tady by se do jeho role spíš hodil Bob Dylan (jeho hudba mi nic neříká).Stejně tak Pat Garret nebyl sešlý šedesátník,když Kida honil (byl o necelých 10 let starší než Kid a v době kdy ho zastřelil mu bylo 31).Ted' je asi vhodná doba aby se ten příběh natočil bez příkras,ale to by western nesměl být mrtvý.PS:Guvernér Wallace (Jason Robards) je ten Lew Wallace,který napsal román Ben Hur

Krvavá laguna (2007)

a půl.Partička lidí se vydá rybařit a je jasné,že na véču to domů nestihnou,protože si to přihasí krokouš (15 m nemá,ale furt je to pěkný macan),který chce probrat téma pán tvorstva.Samozřejmě lidi Fair play hrát nebudou,takže....Scénář jede jak jede a nepřekvapí,ale atmoška se celkem vyvedla.Zákusky byli sympatické,ale stejně sem v zájmu depresivní atmosféry fandil krokymu.Škoda,že to nedopadlo,ale jak bysme pak věděli,že je to podle skutečnosti.Leda že by Schnappi (http://www.youtube.com/watch?v=Oe3FG4EOgyU ) napsal paměti.Hodnocení se odvíjí i od nálady a já měl náladu přesně na tohle.Takže tak.

Čistá práce (2008)

Čekal sem oddychovku typu Dannyho part'áci po Britsku,ale tohle je mnohem drsnější jízda.Tomu že je film podle skutečných událostí se mi ani nechce věřit.Hustý případ.I hudba do pohodového žánru moc nesedí a vytváří temnější atmosféru.Celé je to trochu moc hrr,ale aspon' to má spád a i tak je to asi nejserioznější (ne nejlepší) film Jasona Stathama co sem viděl.