Růžový panter znovu zasahuje (1976)

Peter Sellers jako Clouseau zde dosahuje maxima, z Dreyfuse se konečně stává padouch. Herecký koncert s geniálními gagy. Clouseau v hotelu přichází k recepčnímu se psem. - Clouseau: "Vy máte ale hezkého psa. Nekouše?" - Recepční: "Ne, ne." - Pes hryzne Clouseaua. - Clouseau: "Jáááu! Vždyť jste říkal, že váš pes nekouše!" - Recepční: "Ale tohle není můj pes."

28 dní poté (2002)

Počáteční čtvrthodina je luxusní záležitost, poté úroveň lehce klesne, ale stále si až do konce udrží vysokou kvalitu. Povedený film.

Sbal prachy a vypadni (1998)

Klasický Ritchie a zamotaná gangsterka plná nádherných postaviček, hrátek s kamerou, zamotaném ději a tašky plný prachů. Podfu(c)k je srdeční záležitost, ale tenhle příběh nezaostává. Hlavně za ten krásný Ritchiovský černý humor ****.

Obchodník se smrtí (2005)

Konečně se Cage trefil do role která mu sedla (tzn. ve které sedl on nám, protože Cagovi sedne cokoliv, za co dostane slušně zaplacíno). Povedený film!

Ten Největší (2007)

Není to tak hrozný jak sem čekal. Ale Schneiderovi se prostě smát nemůžu. Nejlepší postavička jednoznačně Carradine alias Mistr Vajgl ;) ten nemá chybu...

Michael Jackson's This Is It (2009)

Co to je? Je to špatný dokument, je to záznam z neuskutečněného koncertu, je to poslední obrázek zpívajícího a tančícího Majkla. Pro fanatické posluchače srdeční záležitost. Nicméně tohle dílo je jen důkazem toho, že ta show by byla opravdu comebackem roku se vším všudy (klipové pasáže geniální) a producentské snahy o vytřískání alespoň nějakých peněz. Osobně mám moc rád Jacksonovy songy, jsou pro mě nesmrtelné stejně jako on, i s přízviskem King of Pop souhlasím. Ale pustim si radši cédko.

Od soumraku do úsvitu (1996)

Akční - horor - thriller - komedie. Ano, tenhle film opravdu neví čím chce být. První půle skvělá gangsterka s černým humorem (alá Pulp fiction), druhá akční horor s černým humorem. A vyšperkované dialogy. Prostě skvělá zábava! ,,Sakra Carlosi proč zrovna tenhle bar? Co to je sakra za bar?" - ,,Bar jako každej jinej." - ,,Carlosi byls tady vůbec někdy?"

Sex Drive (2008)

Film jednoznačně předčil očekávání. Takže body k dobru. Je to pořád sice průměr, ale ostuda to není a jako oddych postačí. Amiši a Seth Green jednoznačně nejlepší! "V pořádku, proto jsem se narodil, abych celej život zadarmo opravoval auta."

Noc v muzeu 2 (2009)

Film si udržel úplně stejnou kvalitu jako jednička. Což je jednak dobře, protože dvojky bývají zpravidla horší, ale jednak špatně, protože furt jde o podprůměr a zábavu pro první stupeň základních škol. Asi aby měly třídy na co jít do kina, až se ve škole bude malovat a opravovat ucpaný hajzly. Klasická kombinace bídy s nouzí.

Kokosy na sněhu (1993)

Tohle je prostě pecka největší! Vždycky se rád podívám a parádně pobavím!