Noční můra v Elm Street (1984)

1,2 Freddy de.....3,4 uz se blizi.....:-)...vygradovana atmosfera, horror kde pocet vrazd ( celkovo asi 3) nehra hlavnu ulohu. Trosku stracal na tempe pri konci ale v porovnani s inym masovym vrahom, ktory v dobe premiery Elm Street mal uz 4 alebo 5 pokracovani nasadil latku pekne vysoko!

Zombieland (2009)

odviazane, uletene, trosku morbidne ale inak vydarene. Vcelku klasika, jeden ňuňko, psychicky naruseny tvrdak, ktory pre Twinkies spravi cokolvek a sčabajzňa, ktorej sledovanie mi zabralo podstatnu cast filmu:-)) Ale nie urcite som sa pobavil pri tom.......a Billa Murraya zboznujem asi od 6 rokov......od doby ked som prvy raz masturboval:_DDD

Star Trek (2009)

ajaajajajaj!!! Z Cechova som nemohol:_DD..K vizualnej stranke velmi neni co dodavat perfektna....pribehovo obstojne.

Star Trek VIII: První kontakt (1996)

nemozem si pomoct ale zboznujem Star Trek, v ktorom sa objavy Picard! I tato cast rovnako ako Generacia poskytla vsetko! Napetie, akciu, trosku humoru. Na 5* tomu este nieco chybalo ale i tak vynikajuce!! P.S.: Borgi???? Nejsou to Svedove??:-DD

Star Trek VII: Generace (1994)

konecne sme sa dockali osviezenia v podobe vymeny "kultu osobnosti" kapitana Jamesa T Kirka za posadku Enterprise na cele s kapitanom Picardom. Velmi vydarena cast plna napetia, akcie a vsetkeho po com len tuzite. A stali sme sa svedkami zazraku - William Shatner vie okrem hrania kapitana Kirka aj kacat drevo:-D P.S.: velmi sa mi pacil dialogom medzi Picardom a Soranom pri tej rakete ked rozoberali cas (hlavne vyrok. "Smrtelnost je to co nas definuje" - alebo nieco v tom zmysle). Zite dlouho a v blaze:-D

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

velmi pekna rodinna rozpravocka pre trosku odrastene deticky:-Dako obvykle tahunmi zabavy su Sid a Scratch (tentokrat spolu s druzkov) a pripajaju sa i vacicaci a neohrozeny Buck! I ked slabsie prevedenie vtipnych scen ako u minulych casti i tak sa da na tom pobavit.

Star Trek IV: Cesta domů (1986)

:-D zatial najpodarenejsia cast!!!! Stupiditny namet s velrybami ako od Animal Planet, hudba z Vianocnych rodinnych komedii a trefne hlaskujuci herci. Naozaj skvele! A napad s cestovanim v case tvorcom vysiel asi ako Microsoft Gatesovi:-DDD

Tom a Jerry (1940) (seriál)

neodmyslitelna sucast mojho detstva. Este i teraz po zhliadnuti sa zasmej na plnu hubu. Jedinecna symbioza medzi obrazom a zvukom. Starsie casti za plnych 5* tie nove hruza des.

Kokosy na sněhu (1993)

uz si ani nepametam kolko krat som to videl! a vzdy si to drzi mierny nadstandart! urcite podarena rodinna komedia ktora nemoze nic pokazit

Bruno (2009)

vidiet to prvykrat s dabingom a nie v originaly hodnotenie by bolo podstatne nizsie! Ale i tak ovela slabsie ako Borat, ale na druhej strane odvaznejsie, dementnejsie a miestami trosku vtipnejsie! Sacha Baron Cohen vsak aj nadalej dokazuje neuveritelnu sprostost a naivitu Americanov, ale hlavne tu nebotycnu debilitu:-)