Omen (2003) odpad!

tyto Thajcici su fakt podareny!! Obdivuje panov od dabingu, ze sa dokazali strafit do toho ublabotaneho a preafektovaneho vyjadrovania. K filmu..no...neni co vlastne hodnotit..

Satan přichází (2006)

cuduj sa svete!!! Film od slova do slova rovnaky ako povodny snimok a predsa tolko nizkych hodnoteni, pricom predchodca nie!! Vari za 40 rokov nabralo "grady" ako vinko archivne?? V tomto remaku sa pribeh odvijal rychlejsie plynulejsie, postavy boli sympatickejsie, kamera ako sa patri. Jedine co nemalo je hudba od Goldsmitha.

Garfield 2 (2006)

prislo mi to vtipnejsie ako prvy diel ale este vzdy neuveritelne trapne. P.S.: komu Jennifer pripadala ako mechom udreta???

Garfield ve filmu (2004)

musite uznat ze na paru miestach sa dalo dost zasmiat, co vsak neospravdlnuje trapnost po celu dlzku filmu.

Přichází Satan - Procitnutí (1991) (TV film) odpad!

ach jaj! Cela seria Omenu mi absolutne ale absolutne neprirastla k srdcu. Po The Omen ked sa zobrazovalo narodenie a detstvo Antikrista, cez Damien a dospievanie az po Omen III (asi najlepsia celej serie), kde je dospelost a konfrontacia so Spasitelom. Omen IV a skuska zamenit Antikrista za Antikristku vysla asi tak ako keby na Sahare otvorili lyziarske stredisko. Absolutne bez napadu opakujuce iba predchadzajuce casti.

Avatar (2009)

moj najlepsi filmovy zazitok roka... a asi aj najkrajsi doterajsi. Dejova linia je sice uz rokmi overena ale to co sa podarilo Cameronovy a jeho timu je nieco uzasne, nevsedne, dokonale, nenapodobitelne ... atd. Nadhera a rozmanitost prostredia a bytosti vyraza dych. Urcite si pravom zasluzil tolku propagandu a naslednu maniu. Urcite pri kazdej volnej chvilke, ked sa nebudem vediet rozhodnut aky film siahnem po Avatarovi. Zazitok s neho ostane dlho doznievat.

Omen 3: Poslední střetnutí (1981)

kto chce co chce, posledne ale najlepsie. Volba Sama Neilla do ulohy Damiena vysla dokonale. Ak uz mali byt i predchadzajuce diely o Antikristovi mali sa niest podobnym stylom. Vsimol som si, ze jedine co maju vsetky 3 diely spolocne je skvela hudba od Goldsmitha.

Lví král 2: Simbův příběh (1998)

no s radostou sa vezie na prvom dieli! Prislo mi to take strnulejsie, a ked Levi Kral bol urceny pre celu rodinu Simbova pycha uz iba tym najmensim, kde sa kopou pesniciek snazili detickam vysvetlit, ze netreba sudit jednotlivca podla spravania jeho rodiny.

Damien (1978)

neocaril ma ani The Omen a ani Damien to nenapravil. Zlepenec umrti, ktore ma na svedomi Antikrist, sa tiahnu lezerne bez napadu, trosku sviznejsim tempom ako u svojho predchodcu a na zaver nam este ponuknu "prekvapenie", ktore by nas malo vrajze sokovat. Citim, ze s touto seriou klasickych hororov sa nepohodnem.