Star Trek IX: Vzpoura (1998)

asi najslabsi diel co som videl....bohuzial chybalo mu vsetko!!! Efekty, pribeh, napady......

Star Trek VIII: První kontakt (1996)

nemozem si pomoct ale zboznujem Star Trek, v ktorom sa objavy Picard! I tato cast rovnako ako Generacia poskytla vsetko! Napetie, akciu, trosku humoru. Na 5* tomu este nieco chybalo ale i tak vynikajuce!! P.S.: Borgi???? Nejsou to Svedove??:-DD

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009)

Vlastne v tejto casti nieje nic co by mohlo byt naozaj hodnotene. Jedine co mi pride na um su asi iba kozy, kozy, kozy! Dost slabe a ubohe ale urcite omnoho lepsie ako Letny tabor! Tesil som sa na Stiffmeistra ale ponukli iba SHITmeistra!!

Star Trek VII: Generace (1994)

konecne sme sa dockali osviezenia v podobe vymeny "kultu osobnosti" kapitana Jamesa T Kirka za posadku Enterprise na cele s kapitanom Picardom. Velmi vydarena cast plna napetia, akcie a vsetkeho po com len tuzite. A stali sme sa svedkami zazraku - William Shatner vie okrem hrania kapitana Kirka aj kacat drevo:-D P.S.: velmi sa mi pacil dialogom medzi Picardom a Soranom pri tej rakete ked rozoberali cas (hlavne vyrok. "Smrtelnost je to co nas definuje" - alebo nieco v tom zmysle). Zite dlouho a v blaze:-D

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

velmi pekna rodinna rozpravocka pre trosku odrastene deticky:-Dako obvykle tahunmi zabavy su Sid a Scratch (tentokrat spolu s druzkov) a pripajaju sa i vacicaci a neohrozeny Buck! I ked slabsie prevedenie vtipnych scen ako u minulych casti i tak sa da na tom pobavit.

Star Trek VI: Neobjevená země (1991)

"Druha hvezda vpravo a porad rovne". Tato politicka verzia Star Treku nudi asi rovnako ako rokovanie parlementu ci v poslaneckom bufete sa maju predavat zuvacky bez cukru alebo s nim! Pravda sa priznam ze poslednych 20 minut vyzaralo konecne na nejaku akciu a trestanecky asteroid sa mi tiez pozdaval ale nic to nemeni na fakte ze je to poriadna nuda (pre tych, ktori nemaju stredne meno TREK).

Děti Anakondy (2008) (TV film) odpad!

slusny komentar sa ani neda napisat!!! Ziada sa mi tolko vulgarnych slov ale beriem do uvahy mozny trvaly zakaz pristupu na tuto stranku.-D proste hovadina najhrubsieho zrna s Hasselhoffom vtipkujucim o alkohole.-DDDD

Star Trek V: Nejzazší hranice (1989)

Pripadal som si ako v kostele na Vianocnej omsi! Neuveritelne dlhe, nudne a o nicom! Este aj ty "utociaci" Klingoni mi pripominali kuratorov so zvoncekmi na vyber penazi! Objavia sa znenazdajky a furt daco chcu!

Star Trek IV: Cesta domů (1986)

:-D zatial najpodarenejsia cast!!!! Stupiditny namet s velrybami ako od Animal Planet, hudba z Vianocnych rodinnych komedii a trefne hlaskujuci herci. Naozaj skvele! A napad s cestovanim v case tvorcom vysiel asi ako Microsoft Gatesovi:-DDD

Star Trek III: Pátrání po Spockovi (1984)

pre mna celkom stravitelna cast! Je tu badatelny naznak snahy o modernizaciu vizualizacie a celkom som zvedavy ako sa to bude vyvyjat dalej. Potesilo ma trosku zaoberanie sa Vulkanskou (ty ostrihany na blbecka podle hrnecka) mystikou. A Klingoni (ty v kupacich ciapkach) mi pripadali trosku ako hunsky bojovnici:-)