Hulk Vs. (2009)

neviem nemalo sa to radsej volat Wolverine a 30 sekundovy Hulk?????:-Dslabe slabe mne osobne viac pasuje Logan v osuchanej kozenke ako v zltych teplacikoch:-D a co sa tyka Hulk vs Thor ani radsej nezacinam! nebyt riadnej davky pivka ani nedokukam!

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

no!!!!!ako zacat!!!! trapne, trapne sa snaziace byt vtipne aj za cenu abslutnej vulgarity a trapne sa snaziace napodobnit co najprenejsie Stiflere ako ho pozname po tento diel!!!! Mlady Stiflere postupne sa meniaci v zlatuckeho chlapceka je asi take pravdepodobne akoze zamrzne peklo!!! Proste hruuuuuza.....chceme spat stareho Stiflera (uchylneho vsepichaca s poriadnymi hlaskami)....este ze sa paru raz ukazal Eugen Levy:-D

Pach krve 3 (2009) odpad!

kde zacat ? Na absenciu logiky a debilnost dialogov som si v tomto zanri uz zvykol. Ale vzdy to trochu aspon zachranila napaditost vrazd a tak trochu aj masky. Tento diel by som asi zhrnul do jednej velmi dlhej vety: Partiu nenadanych hercov nahana zmutovany magor s maskou z Kauflandu a schopnostou samoliecenia (az nesmrtelnosti), ktory tiez vynika v teleportacii, napriec lesom o rozlohe asi tak 15 x 15 metrov, len aby si mohol na grile opiect nejaku tu lopatku z nich a popritom ti neherci perlia vety zo scenara k pornofilmu. Zaver: najlepsi herecky vykon podala slecna na uplnom zaciatku ked odhalila svoje pekne prednosti (aj kurvu treba vediet zahrat), a uplne tragikomicky zaver konecne vhnal trochu strachu do mojich zil, ale iba tym, ze sa crta dalsie pokracovanie.

Nezvratný osud 4 (2009) odpad!

taaaak. Po solidnej jednotke, stupidnej 2, dementnej 3 prichadza rakovina mozgu cislo 4. Na tomto diely sa neda najst nic pozitivne. Druhy a treti diel mali, napriek svojej tazkosti dopriat divakovi nejaky ten dialogovy zmysel, napady. Ci sa to uz tykalo samotnej realizacii smrti, alebo len samotnej predtuchy. Diel cislo 4 nema absolutne nic. Ponuka iba partiu pubertiakov, v zlozeni: sexy rysavka v zelenych sortkach, stupidna bruneta do poctu, vyfenovany blondacik s "cool" hlaskami a medulienko s predtuchov. V tomto diely nepanuje ziadne napatie, ziadny strach a co ma najviac dokalicilo, zbabrali aj tie posledne svetielka nadeje tejto serie, a to samotne "nahodne" umrtia. Vizual otrasny, napady (potocme so vsetkym v izbe, co sa da zhodit zhodme a mozno z toho bude cool smrt) otrasne, a vlastne cely film ----- odpad!

Uvaříme, uvidíme… (2009) odpad!

tazko uverit, ze po straaaaasne nudnej jednotke, to ide este viac unudit. Tento film neposkytuje absolutne ziadny vtip, pointu alebo akykolvek naznak zmyslu. Riadne zostrihat, nechat iba sceny z TaTa a moze to byt solidne intro porna.

7 vteřin (2005) odpad!

uz viem zaco Snipes sedel. Urcite za tento "film".

Gen-X Cops (1999) odpad!

ale no tak!! To myslite vazne s tym hodnotenim?!. Od zaciatku to je take trapne, ze som to musel sledovat spoza vankusa a hanbit sa za nich. Mimika, gesta, akoze vtipy, narazky a vlastne samotny pribeh, herci, akcne sceny, choreografia, proste vsetko vsetko je tu zle. Par vynimiek by som mozno nasiel v zavere filmu, ale hruuuuza. Ani zaverecne Jackieho cameo to nezachranilo, co inak Jackie Chana mam velmi rad. Nechapem ako moze Benny Chan nakrutit akcne filmy ako Pomstitel bez mena, ci Akcia nemluvna, a pritom mat na konte TOTO!!

Jezero 4: Poslední kapitola (2012) (TV film) odpad!

preco je v kazdej casti ine jazero, ked by sa malo odohravat na tom istom? preco tu krokodili skacu, bezia ako Bolt a revu ako puma krizena s nasratym hrochom? preco sa vsetci spravaju dementne? a hlavne preco sa to konci scenou k moznemu pokracovaniu ked nazov filmu je Final Chapter?? demencia v tomto filme snad nema hranic. Scenarista asi videl krokodila jedine na Cartoon Network, je na praskoch nonstop a dialog viedol s niekym iba u zubara, ked mu povedal: Urob aaaaaaaa. Pozadujem na CSFD moznost navrhu na vymazanie s filmovej databazy. Otras.

Jezero 2 (2007) (TV film) odpad!

najvacsou chybou filmu je od same zaciatku dementny scenar a "ϋber-bullshit" dialogy. Ziadny momnet prekvapenia, celkom slusne amputacie koncatin, nafukovaci krokodil, profesionalne zaplatene luxusne spolocnicky, len aby boli cecky a absencia zaveru. Tolko v skratke. Neviem sa dockat pokracovania.