Rychle a zběsile (2001)

Ja ako fanda adrenalinovych jazd riadiaci sa iba jednym zakonom (v meste ako mimo mesta, mimo mesta ako na dialnici, a na dialnici vzletovou rychlostou) tomu nemozem dat ine ako vysoke hodnotenie! Ale aj napriek tomu davam iba 4* pre tu navlhnutu piskotu v kyslom mlieku.....hovorim a "hercovi" Paulovi Walkerovi:_DDDD

Atlantis: Milo se vrací (2003)

No ako zacat?! Po prvej 20 minutovke som sa tesil ze si to zachovalo akutaku uroven z jednicky! Potom prislo rozkuskovanie na jednotlive "casti". Viem ze je to urcene hlavne detom ale ja ked som mal 7 rokov a kukol by som na tu svorku kojotov s tymi peknymi ocami urcite by som mal v noci fontanku zlatisteho moku od strachu.-DD Esteze od vtedy ubehlo uz paru deliriovych oslav mojich narodiek:_DD

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

neviem ale pre tuto cast mam fakt ze slabost!Mozem iba povedat ze dobre dobre velmo dobre......vydarene..:-D Seres mne ze uz mne neseres...hmm opichal som ti matku..2x...no to uz je lepsi:-DDa potomto cokoladove zakusky uz nejem:-DDD

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Scrat na hrad!!!!! Potesilo ma ze dostal viac priestoru co naplno aj vyuzil:-DD....slabsi Sid ale i tak na urovni, o to lepsi Diego a Manny:-Dhlasky typu....Ked tvoj druh nevyhynie tak si zatlieskaj......Siiiiid!!!!...tak nic ked nemas rad vesele pesnicky:-DDDDvelmi podarene

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

uz som myslel ze potom kolaci z jednotky ma uz nic neprekvapi:-DDale scena z "lesbickami" a mala nehoda z lepidlom ma na stastie velmi prekvapila:_)myslim ze tato cast je na rovnakej urovni ako jednicka...akurat musim zkritizovat jednu vec: Eugene Levy mohol dostat viac priestotu:-D

Doba ledová (2002)

Vevericka z asi najneinteligentnejsim pohladom s akym som sa stretol v spojeni z dementnym antropologickym lenochodom a sem-tam dobre hlaskujucim mamutom, k tomu este celkom vydareny scenar....a co dostaneme???kvalitnu animovanu komediu pre celu rodinu:-DDfakt vydarene ine ako 5* to ani nemoze dostat

Záhada Blair Witch 2 (2000) odpad!

Tento film snad ani komentar nepotrebuje....volovina volovina volovina

Prci, prci, prcičky (1999)

Celkom vydarena teenegerovka rozeberajuca problemy ktore prinasa zo sebou dospievanie....i tak najlepsi je Eugene Levy:-Djeho onanisticka poradna je na nezaplatenie

Pokémon (1997) (seriál)

mna zastihla era ked, kto nemal alespon susen v nose v tvare Pokemona nebol vitany a casto bol i ukamenovany! Takze preto tolko vela *!