Chaplin (1992)

Z biografického hlediska je to zajímavé, jako film místama trochu nuda. Robert Downey skvělej Chaplin :)

Hugo a jeho velký objev (2011)

První 2/3ny byly dobrý, když se toho ještě moc nevědělo. Konec mě trochu zklamal.

Duel Frost/Nixon (2008)

První půlka byla trochu nudná, ale ta druhá to spravila. Skvělé herecké výkony hlavních i vedlejších herců. Překvapil mě Kevin Bacon a Sam Rockwell. Ale mohli tam obsadit někoho jiného než Rebeccu Hall. A Nixon vypadal jak Vogon.

Fighter (2010)

Bale dokázal, že je naprosto oprávněně v mých oblíbených 10ti. A je to Batman.

Duch doby: Dodatek (2008)

Jestli něco nutí k zamyšlení, tak tohle. Zajímalo by mě, kolik lidí se řídilo po dodívání doporučeními na konci dokumentu. Nezrealizovatelnější věc asi neexistuje, než tady ten über-extra-maximum "dokonalej" socialismus.

Pán času (2005) (seriál)

Bez Davida Tennanta to nemá cenu. Tím pádem mé hodnocení zahrnuje jen 2.,3.,4. sérii.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Koneckonců je to seriál se zombiekama, tak ať už je děj jakkoliv špatnej, ty 3* si to zaslouží. Heršel je divnej týpek, Šejn taky, Rick mě sere, Carl je malý hovno a Lori by měla chcípnout. Daryl je trochu v pohodě, ale taky je podivnej. Negr je dobrá satirická komická vsuvka.

Thor (2011)

Škoda že tam nebylo víc nějakých těch epických bitev. Nejlepší byla skoro na začátku a pak už nic moc. Ale i tak mě to docela bavilo. A Thor byl sympaťák.

Super 8 (2011)

První půlka byla lepší než ta druhá. Trochu mi připomínalo Lost.