X-Men: První třída (2011)

Jednozačně nejlepší díl jaký jsem z X-Menů viděl .. X-Men moc nemusím ale tohle je pecka. Ps: Hugh Jackman u mě vyhrál na celé čáře ! :)

Zrození Planety opic (2011)

Přesně jak píšete .. kvůli takovýmhle filmům chodíme do kina. A hlavní hvězda je tu jednoznačně Caesar (Andy Serkis vytvořil další fantastickou postavičku :)), od Avatara tu nebyli takhle vymakané triky jako v tomhle filmu, působivý, realistický, emociální a James Franco je frajer. Vrátily se mi pocity jako tomu např. bylo u Indiany Jonese, Pána prstenů, Jurský park, Čelisti atd. neskutečně díky za ten pocit ... a Caesarovi držím palce do dalšího pokračování. :) Viděno v kině.

Všemocný (2011)

Chytrý a hlavně zábavný. Dostal jsem vše co jsem z traileru očekával. :)

Ošetřovatel (2011)

Nejlepší postava gorilák Bernie a nejlepší scéna Griffin s Berniem v baru ! :)

Hlavně nezávazně (2011)

Celkem příjemná oddychovka, sexy Natalie Portman a předvídatelný konec ... jako u všech romantických filmů. :)

Knoflíková válka (1962)

Kdybych hodnotil 1 polovinu filmu dal bych jistých 5*, protože ta druhá polovina je o poznání méně vtipnější, jenže musím hodnotit celý film takže ty 4* jsou jasné. Ps: To je dobrý pití ! :)

Mlýny (1994) (divadelní záznam)

"Tak to sedí."

Oko dravce (2008)

Výborná myšlenka, zběsilé tempo a Shia LaBeouf s Billym B. Thorntonem .. toť vše. :)

Rychlejší (2010)

Proč ne, mě se to celkem líbilo. Některé scény byly docela vypilované, The Rockova nasranost a jeho nemluvnost byla na správném místě a potěšil Billy B. Thornton. Akorát se film nesmírně táhne, mít o 10 - 15 minut kratší byla by to svižná jízda která neurazí ani svou nelogičností. U mě dobrý 3*.

Zdrojový kód (2011)

Chytrý film. Netušil jsem že to bude fakt tak dobrý film, neviděl jsem žádný trailer, žádné recenze a potom mě to pustil kámoš který věděl že se mi to bude líbit a taky že nebyl daleko od pravdy. Chtělo to jenom dopilovat a byl by z toho jeden z nejlepších filmů roku a Jake Gyllenhaal by skvěle utáhl i toho akčního hrdinu. Pro mě jedno z nejlepších překvapení. :)