Špionáž (2013)

Naivní a ploché - stejně jako hlavní postava.

Equalizer (2014)

Zábavná blbost :-)

Divoké historky (2014)

Povrchní a předvídatelné. Poslední 2 povídky trochu lepší, celkově nafouknutá bublina. Asi nemám rád povídkový filmy.

Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)

Asi se shodnu s hodně komentáři zde... do nějakýho 15. dílu super, pak to jde docela dolu.

Interstellar (2014)

Chvílemi velkolepé a úžasné (první vesmírné scény), převážně však banální a lacině sentimentální. A to nemluvím o několika fatálních logických dírách, které v příběhu jsou... ty bych klidně odpustil, kdyby si tvůrci odpustili to hloupé vysvětlení (a ještě hloupější vysvětlování). Z filmu jsem měl podobný pocit jako z Promethea - propásnutá a zcela posraná šance udělat dobrý film.

Columbo (1971) (seriál)

Jo a ještě něco...

300: Vzestup říše (2014)

Zajímalo by mě, jestli by mi dneska takhle špatná připadala i jednička.

Pod kůží (2013)

Někdo by měl změnit popisek u tohohle filmu. Možná je o tom kniha, ale film...? Nevim. Zbytečně to příběh uzavírá do nějaké škatulky a dovysvětluje něco, co je podle mě hodně (nebo možná uplně) z filmu nepochopitelné a pro film nepodstatné. Jinak hodně divná záležitost, ale magickym způsobem přitažlivá.

2 $ocky (2011) (seriál) odpad!

Fascinuje mě, jak lidi, kteří dávají odpad Kameňákům apod. tady pějou ódy na tuhle sračku. Nevtipná, prvoplánová a trapná žumpa. Viděno omylem na tv Smíchov.