Batmanův syn (2014)

Son of Batman nenudí, krví a souboji se nešetří, ale nic co by překvapilo. Klasický animák od DC s jednoduchou zápletkou, několika hrdiny a Batmanovým synem.

Ledové království (2013)

Pohádka s nádhernou animací, pěknými písněmi a klasickým love story. Více humoru by neškodilo a příběh by mohl být méně předvídatelný, ale i tak se mí film líbil.

Liga spravedlivých (2001) (seriál)

Bezvadný animák z DC universa. Velké pozitivum pro mě že při přechodu do Justice League: Unlimited se děj netočí jen okolo zakládající sedmičky, ale i okolo ostatních hrdinů. Pár nudnějších dílů se našlo, ale těch bylo minimum 91 dílu bylo zhlédnuto s nadšením, spoustou akce a vtípky šaška Flashe. Klidně bych si dal více.

Já, Frankenstein (2014)

V kině by mě film asi zklamal, ale na domácí podívání není nejhorší. Chrliči versus Démoni a do toho se zaplete Frankensteinovo monstrum. Komu se líbilo Underworld tak nebude zklamán. Jen místo sexy upírky se budete dívat na zjizveného týpka.

Vesmírný pirát Kapitán Harlock (2013)

Animace naprosto skvělá, ten rozpočet jde znát.. Za poslední dobu nejlepší sci-fi snímek co jsem viděl. Příběh plný vesmírných bitev, hrdinství a zvratů. „I've been called a criminal, a terrorist, and a threat to the known universe. But everything you were told is a lie." - Captain Harlock

Neporazitelný Superman (2013)

Superman a Supergirl se postaví robotickému Brainiacovi, aby zachránili svět (klasika) a své milované. Super akce, trocha těch vztahů a romantický závěr.

Wonder Woman (2009)

Sólovka Wonder Woman, i s trochou toho původu. Více bych se zaměřil na začleňování se Diany do současného světa. Jinak fajn podívaná. Kromě závěrečné bity moc akce není, ale i tak mě film velmi bavil.

Liga spravedlivých: Zánik (2012)

Tentokrát do Justice League nemá jednoduché, pěkné vidět že i hrdinové dostanou na "prdel". Akce spousta, jen škoda že se ještě víc nezaměřili na postavy a závěr byl takový jednoduchý. Zdá se mi že každý JL dost táhne Batman. Chci víc prostoru pro ostatní, ale to se vzhledem k počtu postav asi dobře udělat nedá.

Liga spravedlivých: Válka (2014)

Batman, Superman, Wonder Woman, Green Lantern, Shazam, Flash, a Cyborg, kteří se neznají, se spojí aby porazili společného nepřítele, který chce zničit svět. GL a jeho konstrukce naprosto parádní. Hodně prostoru měl i Batman, který byl nejlepší postava v tomto filmu.