Iluzionista (2006)

Stejně jako Dokonalý trik je tento film fascinující a obdivuhodný. A taktéž mě dostalo to rozuzlení. A ted mi někdo řekněte, jak to udělal s těma duchama :) Super.

Zrození šampióna (2009)

Nádherné drama, navíc dle skutečných událostí - je příjemné vědět, že někde na světě (a obzvlášt v Americe) žijí lidé, kteří se nebojí ujmout osamocené duše. A Sandra si za tohle toho Oskara zasloužila - 5/5.

Švábi (1996)

Poprvé jsem to viděl jako hodně malej, ale i po letech jsem se celkem dobře bavil - má to vtip a hlavně jsou skvělí ty švábi. Příběh zas taková sláva není, ale i tak je to dobrá podívaná.

Souboj Titánů (2010)

Jakožto velkej fanda původního filmu to budu hodnotit ze dvou úhlů pohledu - z toho fandovského a z toho normálního. Začnu tím normálním. Jako odpočinkovej film na pobavení to naprosto stačilo - triky mooooc hezké a příběh... to už je o něčem jinym. Ale jako fanda tomu mám hooodně moc co vyčítat - za prvé - Kraken naprosto mimo ligu (ne, že by se nepoved), starší byl lepší, dále tu máme černého paegasuse, ženskou v týmu (a ještě k tomu nesmrtelnou - svým způsobem), trochu moc velké škorpionu, pak navíc zotročené a taky toho džina. Medúska ušla a Cháron celkem taky. Příběhově je to naprosto odporné. Myslím, že už jsem se vyjádřil víc než dost a radši to už komentovat nebudu - prostě jsem znechucen a uražen. Doufám, že tu dvojku odvolaj.

Muzikál ze střední (2006) (TV film)

Dějově to sice hodně nefunguje, ale ty písničky jsou pěkný.

Kick-Ass (2010)

Hmm, čekal jsem to trochu víc vtipnější, ale i tak to je podívaná, která stojí za to. Zábavné, akční a hrdinské. Rozhodně chci dvojku.

The Guild (2007) (seriál)

Nejsem sice nějakým extrémním vyznavačem WOWka, pár měsíců jsem to i hrál, než mě přestalo bavit, ale tohle je naprosto dokonalý seriál. Těším se, jak se to bude dále vyvíjet:) 19.7.2012 - OK, tak už jsem velkej fanda WoWka, hraju ho, baví mě a tenhle seriál mě baví mnohem víc než kdy dřív. Zkrátka a jednoduše sem si všechny postavy a jejich osudy zamiloval. I když je vlastně pravda, že v tomto seriálu se nejedná přímo o WoW.

Defendor (2009)

Krásnej film. Tak trochu psychologické drama o retardovaném muži a taky tak trochu akční komedie. Dal bych 3*, ale za ten konec musim dát o třídu výš.