Zvonilka a ztracený poklad (2009)

Tohle bylo mnohem lepší než jednička. Trocha dobrodružství naší malé víly udělalo z tohoto filmu opravdovou podívanou nejen pro malá děvčátka, ale i pro malé kluky a taky i pro odrostlejší publikum. Záživnější a hlavně mnohem zábavnější (narozdíl od jedničky jsem se smál skoro pořád). Takže jednoznačně 100%. Docela bych bral i pokračování (teda pokud se ponese ve stejném duchu).

Zvonilka (2008)

Pohádka pro malé holčičky, které z ní budou nejspíš naprosto nadšené. Ale co, i já se pobavil a na zabití času to stačilo.

Smrt čeká všude (2008)

Velmi zajímavé a skvěle zpracované válečné drama. Co se kamery týče, nemohu nic vytknout - perfektní. O příběhu už ale totéž říci nemůžu. V některých chvílích to bylo téměř nudné, ale pak se to vždy nakonec aspon nějak rozjelo. A ten konec mě teda parádně dostal. Vřele doporučuju - je to skvělý film.

Zataženo, občas trakaře (2009)

Sice jsem se zasmál, ale i tak je to pro mě průměr. Animace velmi povedená, nápad taky dobrý, ale inteligentní pizza a bojový pečený kuřata? Kdyby byl ten konec trochu jinčí, byl bych mnohem víc spokojenější.

Posel budoucnosti (1997)

Není to sice extra super film, ale i tak zapůsobil a vryl se do paměti na správné místo. I když ho všichni hodnotí tak nějak průměrně či dokonce podprůměrně, pro mě zůstane v žánru postapokaliptických filmech číslem jedna.

96 hodin (2008)

Co dodat - prostě vybíječka s příběhem. Těšim se na dvojku.

Super Rhino (2009)

Dokonalý. A zábavný. Za mě 100%.

Pevné pouto (2009)

Nádherný film o těžké ztrátě a o vyrovnávání se s ní a navíc vyprávěný ze záhrobí. Vřele doporučuji všem, kteří si chtějí u filmu odpočinout a zároven být trochu napjatí. Za mě 90%.

Disturbia (2007)

Ze začátku mi to přišlo jako nějaká pubertální hovadina, ale pak se to trochu rozjelo, i když pro mě trochu moc rychle. Film mohl být ještě aspon o 20 minut delší, ale i tak ve výsledku je to pěkný a napínavý film. LaBeouf byl celkem dobrý ale Morse mi v té roli sériového vraha nějak nesedl. Ale i tak za pěknou podívanou dávam 3*. Od Carusa pěkné.

Planeta 51 (2009)

Film, na který jsem seopravdu hodně těšil. Ale musim přiznat, že mě docela zklamal. Animace byla velmi pěkná, nápad příběhu byl taky dobrý, ale to je tak všechno.Ve spoustě scénách to dře a čekal jsem trochu více vtípků. No nic, snad příště. 50%