District 9 (2009)

Jedním slovem: NÁDHERA. Už se nedivim tý nominaci na Oskara. Je to opravdu úžasný film a hlavně ta kamera...:) Prostě nádhera:)

Děkujeme, že kouříte (2005)

Velmi pěkné a velmi povedené. Co víc k tomu říct než to, že by mě Eckhart taky ukecal :)

Souboj Titánů (1981)

Co víc říct - nikdy nestárnoucí klasika. I za padesát let budu mít tenhle film rád. 90%

Hrdinové (2006) (seriál)

Naprosto peckovej seriál - i když některé řady jsou o dost slabší, ale i tak je první a třetí řada naprosto dokonalá.

Jak vycvičit draka (2010)

Překrásné. Velkolepé. Sice jsem od toho čekal trochu více peprného humoru, ale ten krásnej dráček to celý kompletně zachránil. Něco tak krásnýho jsem v životě neviděl. Bezzubku bych chtěl mít doma jako mazlíka (a kdo vlastně ne?:)). Po animační stránce je to dokonalý - nemohu nic vytknout. Příběh velmi nápaditý a zároven jednoduchý, aby jej pochopilo i nejmenší publikum. Hudba se taky velmi vyvedla (ostatně od Powella bychom snad ani nic jiného nečekali) a hlavní hrdinové jsou sympatáci. Jediné vytknutí patří snad jen nedostatku vtipů, i když to zas bylo vykompenzováno dostatkem akce a přenádherným dráčkem. Prostě Dreamworks nadhodil latku sakra vysoko - myslím, že Pixar bude muset předvést něco zvlášt extra. Pro mě nej animák vůbec - během 5 dnů zkouknuto 4x a pořád super zábava. 100%

Hrdinové z říše Gaja (2004)

Zajímalo by mě, kdo mohl napsat tak příšernej scénář. Mám rád animáky a u tohohle počinu se mi animace líbila, ale to je tak všechno. Žádný pořádný vtip, u kterého by se člověk ze srdce zasmál a ani zápletka tu není nic extra. Prostě scénáristi u tohoto filmu pos**li vše, co se jen dalo. 2* za povedenou animaci a za Emily Watsonovou.

Pařba ve Vegas (2009)

Nevim, ale mě ten film příliš nesednul. Je to takové reálné Hele vole, kde mám káru. Ale na zabití večera to bohatě stačí a sem tam nějakej ten vtípek byl i celkem dobrej.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Celkově je to dobrý film s dobrým scénářem, ale nevim nevim, něco mi tam nesedělo (a herci to nebyli). Ale i tak příjemná podívaná na jedno zkouknutí.

500 dní se Summer (2009)

Překvapivě milé. Moc jsem si od toho nesliboval, ale byl jsem velmi příjemně překvapen. Jako komedie to bylo v některých částech značně nudné a prázdné, ale jako drama a romantický film to má u mě 5*. Velmi, velmi příjemný film - určitě dám opáčko ;).