Campbell

Campbell

Zbyněk Šmejkal

okres Mladá Boleslav
Mám rád játra


62 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Smrtelné zlo 2 (1987)

 • poster

  Pátek třináctého 3 (1982)

 • poster

  Vřískot (1996)

  Nejlepší slasher co byl kdy natočenej a pochybuju že ho něco překoná.

 • poster

  Americký vlkodlak v Londýně (1981)

 • poster

  Gremlins (1984)

 • poster

  Jurský park (1993)

 • poster

  Phantasm (1979)

 • poster

  Arachnofobie (1990)

  Omlouvám se za tak vysoké hodnocení ale za 1). Na tomto filmu jsem vyrustal. Za 2) Miluju pavoučí filmy a tohle je jeden z nejlpších. Opravdu:-) PAvouci co hrají ve filmu nejsou třeba ve skutečnosti jedovatý, ale já tenhle film fakt miluju a hlavně závěrečných 20 minut kde se pavouci rozlézají po baráku. A při sledování tohoto filmu jsem musel neustále koukat po domě jestli tam nemám pavouky:-)

 • poster

  My Little Pony Film (2017)

  Je to již 6 let co sleduji seriál MLP a i přes sem tam slabší chvilky mě seriál pořád baví. Po dokoukání filmu jsem plný emocí. Letos jsem nečekal že překoná něco To od Kinga ale MLP Film je jeden z nejlepších filmů za posledních pár let. Navíc tvůrci dost riskovaly jedná se o první 2D film v kinech který se vysílá celosvětově po 6 letech. Dnes je všechno jen 3D ale tvůrci si vyhráli a i když tady je pár 3D záběrů tak jsou skvěle vloženy do 2D animace. A 2D animace samotná(vypadá jinak než seriál) je nádherná a několikrát připomene Disneyho. Humor je tu solidní a párkrát se člověk zasměje. Docela mě překvapilo jak takový barevný poníci dokážou jít docela do násilí. Herci(teda spíše voice herci) byly dokonalý nebyly otravní a Emily Blunt v roli Tempest Shadow byla naprosto senzační. Navíc zloduši nebyly jednotvární a Storm King je fakt hajzl(i když se objeví téměř na konci). Co mě trošku zklamalo bylo to že se ve filmu neobjevilo plno postav ze seriálu, Shining armor tu vůbec není(ani když Cadence byla proměněna v kámen, kde se sakra flákal?), CMC tu nebylo ani sekundu a Starlight a Trixie tu byly tak možná na 3 sekundy, není to sice zas takový problém, přeci jenom se tvůrci museli vejít do určitého času, jinak by film trval asi moc dlouho. Hudba je dokonalá, první popík mě sice moc nechytl ale třeba taková "Time to be awesome" a HLAVNĚ "Open up your eyes" jsou scény které strčí do kapsy jakkýkoliv muzikál. A posledních 10 minut se skladbou od Sia, byl naprosto nádherně zanimovanej a epičtější než jakkýkoliv akční film. Film je parádní a neviděl jsem v něm moc věcí co by mi vadily. Nebo spíše žádné.

 • poster

  To (2017)

  Jeden ze tří nejlepších filmů tohohle roku. Moc jsem tomu nevěřil, a přeci jenom je tohle o mnoho lepší předělávka(nebo spíše jinak odvyprávěný)než původní film. Původní film si pamatuji díky Pennywasivi který mě děsil ještě dlouhá léta, tuhle verzi si pamatuju díky dětem. Tohle je nejlepší ztvárnění přátelství ve filmu, herci od prvního do posledního jsou na oskara a jejich charaktery jsou napsaný výborně. Co mě docela překvapilo byl humor kterýho tu je poměrně dost. Hlavně od Richieho v původní verzi ho hrál Seth Green a byl takovej nevýraznej, tady ale hází hlášky neustále("Tohle se stává jenom panicům?" nebo "Fuck you bitch!" :-)). Georgieho scéna byla kulervoucí. Hudba výborná(hlavně Blood Oath, je nádhernej), atmosféra parádní, efekty hezké a.....No mohl bych tady odvyprávět vše ale na to není čas. Co mi vadilo? No moc toho není, ale třeba kluci co šikanovali ti dva hlavní byly dobří ale zbytek? Ti prostě z filmu zmizeli. A další věc byl sám Pennywise. A s tím asi rozdělení táborů. Tim Curry byla strašidelný ale dokázal děti nalákat a tvářil se často přátelsky. Takže je mohl bez problémů oblbnout, zato Skarsgardův Pennywise je hned od začátku hnusnej zmrd, který mu bych se vyhnul. Film se maximálně povedl a pro mě se z něho stala taková menší klasika.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace