Rafťáci (2006)

Ze by byli Raftaci lepsi nez Snowboardaci? Me to tak teda vubec neprijde, Snowboardaci byl na oddech docela slusna podivana, ktera si na nic moc nehrala. Ale navazujici Raftaci jsou uz ponekud slabsi - asi sto milionkrat ohrane tema, coz by ani tak moc nevadilo, kdybych nemel porad ten pocit jakoby se tvurci snazili natocit remake American pie, a v kazde scene nebyl nasilne zminen nejaky sponzor. Take mi vubec nesedla postava Filipa - nevim jestli to tak bylo schvalne, nebo jestli to Madl tak blbe zahral, kazdopadne jeho nesrozimitelny kvakani a nepritomny pohledy me nijak neuchvatily. Celkove za 1*, ze jsem tak hodny tak jedenu * pridavam za docela povedeny soundtrack a pekny girls (i kdyz Ester Kadlecova by je vsechny strcila do kapsy). 40%

Saw 2 (2005)

Jsem z toho v soku jeste ted, hodne sileny thriller. Urcite se prvnimu dilu prinejmensim vyrovna, ja se bavil vice u dvojky...

Xena (1995) (seriál)

Za prvni dve serie bych dal mozna i 4*, protoze byly fakt zabavne... pak jde ale Xena do pekelnych sracek, viz komentar Gemini to presne vystihuje - dvojnici, smrti hrdinek, jejjich ozivovani, casove smyscky, paneboze :-(

Halloween: H20 (1998)

wow, docela drsny masakr.. skoda ze timto dilem Halloweenska saga opravdu neskoncila, jak se planovalo :-(

Útok z hlubin (1999)

Pral si nekdo zraloci narez? Drzte si klobouky, pojedeme z kopce, protoze tenhle film si moc servitky nebere. Becko jako svine, ale o to zabavnejsi. Efekty jsou sice misty opravdu okate digitalni, ale na tu dobu je to myslim fajn. A Thomas Jane je taky v tom jeho natelniku docela kladas :-) 80%

Josie a její kočičky (2001)

Kdyby to sestrihali tak ani o 70 minut, mohla to byt pekna svizna podivana :-)

Noční hlídka (2004)

No tak ja nevim, cekal jsem od Nocni hlidky trochu jiny kafe... Vizualni stranka filmu je fakt uchvatna, ale to je tak vse co me mile prekvapilo - zbytek byla celkem nuda. Kdyz jsem se jakz takz vzil do deje, film skoncil - ale aspon se ted muzu tesit na dalsi dily, ktere budou snad lepsi :-)

Nesvatbovi (2005)

Ani nevim proc se mi Nesvatbovi tolik zalibili. Pockat, vlastne vim :-) hned co jsem se dozvedel o co zde jde, rekl jsem si - obrazet svatby a skvele se pobavit na ucet jinych? Sakra to je docela dobry napad, proc me to nenapadlo driv, kdy je nas nejaka svatba? Film ma hodne slabsich mist, ale presto ustredni dvojice a predstava ze jsem tam misto nich ja s nejlepsim kamosem mo na 4* staci :-)