Záhada Blair Witch (1999)

Nejlepsi horor vsech dob? Tak to ani nahodou... Ma to sice slusny potencial, ale dalo by se z toho vytriskat daleko vice. Nebylo mi zrovna prijemne, kdyz jsem se na to koukal, ale ze bych se nejak extremne bal se rict neda...

Mrtvá hlídka (2002)

Ze startu celkem slusna atmosfera, parkrat jsem se i lekl. Film je koukatelny tak do pulky, pak je cim dal nudnejsi. Na konci uz to je totalni nuda, 10 minut pred koncem jsem se na to uz vysral a vypnul jsem DVD.... bylo mi fuk jak to dopadne, beztak prezil pouze Shakespear.

Sahara (2005)

Chvilemi akcni, chvilemi i vtipne, ovsem nebezpecne casto je to nudne. Za tech par celkem povedenych akci 2*, za dvojici McConaughey - Zahn jedna navrch, protoze ti se mi fakt libili.

Král Artuš (2004)

56%? Zaslouzi si vic, ze vsech tech filmu ve kterych vystupuje Artus a Merlin je tohle urcite nejlepsi film. Clive Owen je drsnak, at si kazdy rika co chce, ale me se libi. A Keira Knighley? Sakra to je snad ta nejvetsi kunda co se v Hollywoodu pohybuje!!!

Matrix Reloaded (2003)

MATRIX RELOADED - Vetsi, drazsi, s monstrozne velkolepou reklamni kampani, ale znamena to lepsi? Urcite ne, ale zas takovy upadek oproti prvnimu dilu to nebyl. Pribeh a dialogy sice o neco slabsi, zato tvurci radne osolili akci a efekty, a jelikoz ja jsem pres takove vychytavky uletak tak jsem se kodne slusne bavil. 80%!

Matrix (1999)

Bez komentare, tohle prece musel kazdy videt, a neznam nikoho koho Matrix nedostal :-)

Matrix Revolutions (2003)

Matrix jako takovy mam rad, jsem dost efektove zalozeny, ale Revolutions je uz u me tak trochu mimo misu...

Stealth: Přísně tajná mise (2005)

No, nevim.. Pocity z filmu jsou docela rozporuplne. Na jednu stranu pekne akce a efekty, ale na druhou stranu logicke chyby ve scenari, a vlastne mozna scenar cely protoze jsem se obcas nudil ... Ovsem je to koukatelne, se sympatickymi herci, jako oddychovka na nedelni odpoledne slusne.

Žoldák: Legie zkázy (1998)

No jo, neni to nic revolucniho, uz jsem videl spousty lepsich sci-fi, ale presto se mi Soldier libil. Urcite to neni zadna ztrata casu, celkem slusny becko. Navic neni pravda ze Kurt Russel zde klesl na sve herecke dno, urcite jsem uz videl horsi herecke vykony, jako vrazdici stroj v sobe nejake to charizma porad ma. 65%