• Thriller

Feedback (2019)

Nuda a to mam slabost pro filmy v uzavřených prostorech..ale právě tam se ukáže jaký je scénář a gradace napětí a to zde chybelo:(

Přátelé z dovolené (2021)

Ty jo jako za me ne, kdykoliv ten černoch otevřel pusu tak jsem musel pretacet:(neuvěřitelně otravný film, který je občas usmevny ale hlavně je otravne ukecane cool:(

Jógiša X no kenšin (2008)

Nuda nuda a zase nuda..a ten twist na konci to nezachranil:(hodně nadhodnocene a nebo mnou nepochopene:(

438 dní (2019)

Zpočátku moc hezka vyprava a to je tak vlastně vše.. pak následovalo tak cca 90 minut nudy, kde uvezneni novináři občas mě připadali jak na tabore:(

All of Us Are Dead (2022) (seriál)

První epizody super, pak už je to hodne stereotypní, studenti pobíhají pořád po škole,jednou utečou do druhého patra,jednou do tělocvičny plus někdy hodně na facku chování postav...na druhou stranu zombie filmy mam rád a ještě to s ním zkusím na druhou serii:)

The Sadness (2021)

Fajn film který se toho neboji:)pěkně to odsypalo zaver taky fajn jak mám rad:)na první film z Tchajwanu co jsem viděl dobrý pocin:)

1883 - Season 1 (2021) (série)

Občas hodně neuvěřitelně chování hlavní hrdinky srazilo hodnocení tohoto seriálu ale nakonec  jdu na solidní čtyři hvezdy..dvě slabé epizody oproti výraznému seialovemu nadprumeru takže nakonec spokojenost..ale po prvních dvou epizodách to mělo nakročeno mnohem vyse:(

Humpty Sharma Ki Dulhania (2014)

Slabší čtyři hvezdy..ale líbilo se mi to více než první společný počin této dvojice..chvilku mi trvalo než jsem si zvykl na tu zkratkovitost a videoklipovost filmu ale celkový feeling filmu rozhodl..jen už je to trošku otrava vidět xty film na to stejně tema:(

X (2022)

Velké zklamání.. po těch všech ohlasech jsem čekal zajímavější a zabavnejsi film...vše tomu nasvedcovalo, ale po 20 minutách začala nuda a nezachranil to ani povinny masakr:(