Den D (2008) (pořad)

Hodně zajímavý pořad, který jsem objevil náhodou a od te doby si jej nenechám ujít. Investoři každého podnikatele rozeberou do nejmenšího detailu, občas je mi pánů podnikatelů i líto protože je to mnohny jako by šli na porážku, ale vše je i s humorem, i když jde o velké prachy. Ted jenom čekám kdy jeden z mála kvalitních a neokoukaných pořadů naší veřejnoprávní TV vykrade nějaká komerční.

Bílí muži neumějí skákat (1992)

Basket moc nemusím, ale tady mě to docela bavilo. Snipes a Harrelson se skvěle doplnují přestřelkami jak pod košem tak slovníma. Jen mi tak trochu bylo do očí jak se příběh přelévá z žánru do žánru, jako kdyby sami tvůrci něvědí co chtějí vlastnět natočit. Díky tomu je příběh tak trochu všehochut, spíš guláš značně přeplácaný s ingrediencemi, které se moc nedoplnují.

Survive Style 5+ (2004)

Jeden z nejoriginálnějších filmů co jsem viděl. Humor jaký jinde neuvidíte a neuslyšíte, příběh a zapletka kterou ani sám život nevymyslí. Moje břicho. Po tomhle filmu si myslím že naše reklamy jsou ještě víc nudné. Za tu originalitu, které si nesmírně cením musím dát 5*.

Training Day (2001)

Dlouho mi film unikal, až jsem se na něj konečně podíval v TV. Nečekal jsem že to bude až takhle dobré. Není čas na nudu, tempo vás nenechá vydechnout a napětí postupně graduje až k závěrečnému rozuzlení.

Salton Sea (2002)

Vysoce nadprůměrná záležitost.

3-iron (2004)

Latka znovu nasazena vysoko, stejně jako u většiny korejských romancí. Je to pěkný film, ukazuje špatné i dobré lidké vlastnosti, a lásku která hory přenáší, přesto mě to nezasáhlo tolik jak jsem byl u korejských "majstrštyků" zvyklí. Závěrečná pointa se mnou nic neudělala, rozumím co chtěl film říct, ale musím se na film podívat ještě jednou, dvakrát...

Welkeom tu Dongmakgol (2005)

Stejně jako MASH, který mi to chvílema připomínalo, ukazuje film nesmyslnost, absurditu a hloupost války, stejně tak pohladí laskavým humorem. Trochu mě to i rozesmutnělo, ale přece jenom převážil pocit že to s námi není tak špatné a že uniforma je kus hadru, důležitější je něco uplně jiného, tak prostého že na to někdy zapomínáme.

Avatar (2009)

Právě jsem se vrátil z kina, a poslušně plním upozornění před začátkem filmu a hodnotím. Jsem ještě plný dojmů, ale hned jsem si řekl at mě v hodnocení neovlivní to že to byl můj první film v 3D. Neovlivnilo, filmu se sice nevyhnuli některé klišé, ale pravda je taková že Avatar si 5* zaslouží za celkové zpracování 3D ne3D. Když jsem odevzdával brýle při opouštění sálu tak jsem pronesl jedinné slovo: "mazec!"

Ghost Rider (2007) odpad!

Jedna z největších kravin, co jsem kdy viděl. Vážně. Mám obavy o zdravý rozum Cage. Při některých momentech jsem zralý na svěrací kazajku, a pak se mi chce zvracet.

Kroužek sebevrahů (2001)

První polovina filmu je dokonalá. Boužel zhruba od poloviny se film láme a ztrácí hodně ze svého kouzla, jako kdyby tady někoho honil termín a bylo třeba co nejrychleji všechno dokončit- takový byl muj pocit. Film nezkousne každý, ale za vidění určutě stojí.

Časové pásmo bylo změněno