Training Day (2001)

Dlouho mi film unikal, až jsem se na něj konečně podíval v TV. Nečekal jsem že to bude až takhle dobré. Není čas na nudu, tempo vás nenechá vydechnout a napětí postupně graduje až k závěrečnému rozuzlení.

Salton Sea (2002)

Vysoce nadprůměrná záležitost.

3-iron (2004)

Latka znovu nasazena vysoko, stejně jako u většiny korejských romancí. Je to pěkný film, ukazuje špatné i dobré lidké vlastnosti, a lásku která hory přenáší, přesto mě to nezasáhlo tolik jak jsem byl u korejských "majstrštyků" zvyklí. Závěrečná pointa se mnou nic neudělala, rozumím co chtěl film říct, ale musím se na film podívat ještě jednou, dvakrát...

Welkeom tu Dongmakgol (2005)

Stejně jako MASH, který mi to chvílema připomínalo, ukazuje film nesmyslnost, absurditu a hloupost války, stejně tak pohladí laskavým humorem. Trochu mě to i rozesmutnělo, ale přece jenom převážil pocit že to s námi není tak špatné a že uniforma je kus hadru, důležitější je něco uplně jiného, tak prostého že na to někdy zapomínáme.

Avatar (2009)

Právě jsem se vrátil z kina, a poslušně plním upozornění před začátkem filmu a hodnotím. Jsem ještě plný dojmů, ale hned jsem si řekl at mě v hodnocení neovlivní to že to byl můj první film v 3D. Neovlivnilo, filmu se sice nevyhnuli některé klišé, ale pravda je taková že Avatar si 5* zaslouží za celkové zpracování 3D ne3D. Když jsem odevzdával brýle při opouštění sálu tak jsem pronesl jedinné slovo: "mazec!"

Ghost Rider (2007) odpad!

Jedna z největších kravin, co jsem kdy viděl. Vážně. Mám obavy o zdravý rozum Cage. Při některých momentech jsem zralý na svěrací kazajku, a pak se mi chce zvracet.

Kroužek sebevrahů (2001)

První polovina filmu je dokonalá. Boužel zhruba od poloviny se film láme a ztrácí hodně ze svého kouzla, jako kdyby tady někoho honil termín a bylo třeba co nejrychleji všechno dokončit- takový byl muj pocit. Film nezkousne každý, ale za vidění určutě stojí.

Tokio! (2008)

Takové filmy kdyby u nás dávali v TV, a ne donekonečna opakovat tupé slátaniny made in USA. Tokio! hýří originalitou, každý příběh má své poselství, které nutí člověk se zamyslet což na filmech ocenuju protože jich moc takových není.

Bílá vrána (2008)

Hodně silný film. Pro někoho možná těžko stravitelný, ale život není jen cukrování s happy endem.