BLabaKAn

okres Trutnov
Deathcore

<< předchozí 1 2 3 4
    • 1.3.2017  11:34

Černobílá prapodivná depka . . .

• 1.3.2017  11:33
    Air America (1990)

Pár filmů jsem už viděl, ale ještě né takový, který nemá vůbec žádný příběh ani zápletku. Ten film se jen tak akorát vleče odnikud nikam. Bohužel, hodně nezáživný film . . .

• 1.11.2015  17:23

Natočil si to hold prostě podle svého gusta . . .

• 16.10.2015  10:26

Tam kde jednička začala, vesele pokračovala dvojka a přišla trojka, která se vůbec nikam nepohla ba na opak, zpátečka, chybělo jí hlavně to "napětí" "nejistota", Ale i tak za 3* . . .

• 8.9.2015  10:53
    Indigenous (2014)

Tady si někdo vypůjčil glůma z pána prstenů:D Jinak těžce nevyužitý potenciál . . .

• 27.4.2015  10:34

Bohužel . . .od ničeho k ničemu . . .

• 13.3.2015  11:33
    Hlasy (2014)

Takový zvláštní černý humor hozený docela do pěkného kabátku, kde figuruje mrdlej Jerry, kočička, pejsek a pár ženskejch z účtárny. Jinak celkově u mě to bylo jako na houpačce . . . „ Jerry - Sehnal bys mi sem společnost? - Společnost? - V lednici si připadám hrozně osamělá. “ :D

• 26.1.2015  10:31
    Birdman (2014)

Asi jsem od toho očekával trošku něco jiného . . .

• 9.12.2014  17:04

Uff, tak tohle mi dalo fakt zabrat. Už na začátku jsem začínal trpět a bohužel jsem trpěl i dál. Hodně pomalý a natahující se styl vyprávění, lákalo mě 16.století hlavní role Madse, který měl dosti zajímavého charisma ve filmu Barbar (2009), což tady mu taky nechybělo, ale to bylo tak jediný. Film, kde všichni divně konverzujou, divně se chovaj. . . . nevim asi to tak měli dřív hozený, ale pro mě totální zklamání. . . dám mu brzo šanci mi napravit chuť . . . snímek the salvation (2014).

• 24.11.2014  10:14

Komedie, která vsází především na fekální humor.

• 24.11.2014  10:12
    Zombeavers (2014)

Tohle bylo jako na houpačce. Chvilkami nehorázně zábavný a chvilkami nehorázně trapný. Jinak proměna v zombeavers lidi potěšila . . .

• 24.11.2014  10:08
    Babadook (2014)

Psychologický silný stupňující se zážitek . . .

• 30.10.2014  12:57

Solidní pokračování v trošku jiné podobě. Tam kde skončila jednička vesele pokračuje dvojka v trochu jiném duchu. Dvojka se stala spíše ultra brutální komedii, kde se nebojí odstřelit naci-zombie z tanku maminky s kočárkama(morbidních věcí se dočkáme daleko více) . . .solidní pokračování, pokuď jednou bude trojka . . jsem zvědav, co nás čeká za fekalie tam . :D

• 16.8.2014  13:52

Neshledal jsem na tomto filmu jediné pozitivum . . .

• 14.8.2014  13:28

Stále je vidět, že se dá v dnešní době natočit cokoliv a jakkoliv, ať už to něják dopadne a stejně si to každej přebere po svym . . .

• 6.8.2014  09:26
    Torment (2013)

Slabý odvar, nečeho, co už tu dávno bylo. Bohužel zde pěkně drhne scénář, výběr a chování postav a jsem tam nám blbne i logika, že se má člověk chuť i smát, třeba to byl účel, kdo ví. Příběh je o novomanželých s malým prckem, kteří se odstěhují do nového velkého domu, aby zlepšili své rodinné vztahy. Po prohlídce domu zjistí že v domě někdo přebýval, asi nějací mladý puberťáci, jak jinak. Pak začnou krandat o nesmyslech do toho se zapojí i ten jejich malej smrad a pak se tam z ničeho nic objeví skupinka magorů v plyšových maskách, což byla jedna z mála pozitivních věcí ve filmu. Pak se trochu mele, žádné napětí žádná emoce, . . . a nakonec nás čeká závěr s debilní pointou . . . Škoda, masky to táhly a sem tam nějaký dobrý záběr, jinak spíš palec dolu!

• 3.3.2014  13:03
    Penumbra (2011)

Pořádně nevím, co mě měl film nabídnout?! Napětí?Gore?Psycho? - ani jednoho jsem se nedočkal. Jediný co člověk pozoruje je magorku z realitky, která když netelefonuje s milence nebo šéfem, tak šíleně krandá s podivínama, hledá klíče nebo se snaží působit dominantně. Nebýt této hlavní postavy, která alespoň trochu film táhne, tak bych šel s hodnocením ještě níže.A to je tak jediný, co člověk převážně po celý film sleduje. Třeba moje chyba, konec určitě nepochopen. . .

• 27.2.2014  11:29

Film s dobrou myšlenkou, ale o to s horším zpracování. Najednou se z ničeho nic vynoří z jednoho místa 80 lidí různého typu. Každý slyší svůj hlas s určitými stejnými pravidly pro každého, které taky nejsou bůh ví jak originální. Tak tam začnou všichni běhat podle šipek dokolečka dokola a samozřejmě postupně obyčejně odpadat, spousta litrů krve, poházený figuríny bez hlav atd. . . Samozřejmě i tato hra nalezne svého „vítěze“ . . . Celkově né úplně špatný, ale dost se na tom podepsali tupí herci a víceméně žádné originální zvraty . . . takže asi tak - 79x buch a jeden „vítěz“- konec.

• 10.10.2013  17:44

Pět filmových dobrodruhů si vyrazilo na tajuplné místo, aby se podrobili on-line interaktivnímu filmu zkoumající pravdu o děsívém místě plné zla. Ale brzy se sami ocitnou předmětem svých záměr, protože odhalí odpornou pravdu, že na místě přežívají mutanti, kteří se převážně živí zvědavci . . .

• 14.8.2013  18:35
    Očista (2013)

Celkem naivní až přehnaná myšlenka, jak někoho zabít . . . třeba jen tak . . . ať už je důvod jakýkoliv!

• 21.3.2013  10:33

Průser po všech stránkách, tady se nepovedlo snad skoro nic, možná tak masky uchylných se chovajících rádoby zombiků.Sice to je fakt děs, ale alespoň ten film téměř nikde nedrhne. Film divákovi téměř nic nenabídne, ale jo tak něco málo jo, abych nebyl úplně skeptický. Armádu mladých v čele s velkým černým big bosem, hnusnou hromadu zombí, kterých se stačí skoro čímkoliv dotknout a hned se rozprsknou, brutálně hustou sexy blondýnu v hlavní roli a jako bonus tlupu velmi chytrých mladých lidí.... to už stojí za shlednutí ne?

• 24.1.2013  23:14
    The Horseman (2008)

Hodně podrážděný fotřík, co jsi jde vyřídit účty s každým po svém, kdo se jen zapletl i skoro nezapletl do její vraždy. Tento snímek nám nabídne jednoduchý příběh plný násilí, který má svižné vražedné tempo. . . Mladou stopařku co si vzal na cesty bych nejradši vynechal . . . proto tři . . .

• 9.1.2013  13:27
    Swety (amatérský film) (2009)

Tři burani a jeden zmutovanej mamrd v obleku, co trapně kulhá a dokáže utíkat s buranem na zádech před dalším buranem, co je pronásleduje,...tohle fakt ne-e...

• 12.12.2012  13:34

Tohle je poctivá bláznivá akční oddychovka, rozhodně lepší než předchozí díl i když jsem dvojku a trojku dodnes neviděl, snad časem to napravím. Uvidíme zde pár starých dobrých tváří, jako je např. královna - která nemá s nikým a s ničím slitování. A o čem tento resident evil vlastně je?Po celý film přímočará akce se vším, co už jsme viděli. Je to úplně jednoduchý, dle mě stále o tom stejným dokola, virus a k tomu nesmrtelná Alice, která furt a stále drtí tím stejným způsobem dokola, což se v průměru jednou za dva roky dá v klidu skousnout. Když nebudete koukat na okolnosti apod., tak si tuto akční jízdu v takovém tom slabším nadprůměru v klidu užijete . . .

• 29.11.2012  19:58

Obyčejnej zapráskanej den, který vypadá ze začátku slibně ale opak je pravdou. Pozorujeme pět lidí, kteří si jen tak kráčí po zdecimované krajně. Divák vůbec netuší co má čekat, což tomu dosti nahrává, ale když vyleze pointa navenek, tak je to docela slabota, protože to za určitých okolností nedává moc smysl. Jinak snímek nenudí, občas pobaví, škoda slabšího námětu, který trošku kazí celkový dojem.

• 25.9.2012  12:17

Film, který dává nehorázně najevo, že je Americkej . . . mno jo, ale budiž.

• 25.9.2012  12:14

Úplně v klídku stravitelná jednohubka ve stylu hry "vadí, nevadí", kterou doplňují sem tam zajímavé zvraty. Každá postava má něco do sebe, rozpurné chování tu sledujeme dosti často, kámoš nekámoš, tady jde o kejhák. Jako celek to funguje docela dobře, užijete si hru, která podle mě mohla být ještě klidně o kapku krve drsnější, pár dobrých zvratů, dva uchylný bratry a malou partičku mladých nevyspitatelných studentů. . .

• 30.7.2012  20:15
    Bitch Slap (2009)

Už dlouho mi nezůstal u filmu rozum stát . . . u tohoto se to bohužel stalo. . .

• 4.7.2012  12:32
    Cabin Fever (2002)

Každopádně lepší filmový počin od Eliho Rotha než jeho pozdější oba hosteli, i když zde není pořádně využitý a dotažený potenciál. . . nápad dobrý, ale v mnoha místech nedotažený. . . fakt mě štvalo, že se divák za celou tu dobu nedozví odkud se vzal ten virus, co je bude hezky postupně pomalinku žrát jednoho po druhém . . . např, stačilo tam šoupnout nějakou chemickou továrnu nebo tak, ale takhle prostě jen tak virus, co si žere, . ale snímek naštěstí nenudí a je v celku se stále na co koukat, gore na docela dobré úrovni, postavy se nechovají nějak extra přiblble, ba naopak občas pobaví . . . jak píšu, v celku dobře odvedená práce až na pár výtek. . . .

• 23.5.2012  18:07
    Evidence (2012)

Čtyři kámoši si vyrazí do přírody natočit nějaký jako by tzv. dokument,. . . potábořit, popíjet a točit jejich přitroublý keci. Postupně v lese houstne atmosféra, večer slýchají divné zvuky a vy čekáte co z toho vyleze . . . nakonec se tam vyloupnou nějaký divný plyšový opice, které rádi požívají lidské maso. . . to by ještě jakžtakž šlo . . . přeživší pak při útěku vběhnou do nějaké zakázané oblasti, kde se ještě k tomu vyloupnou pošahaní lidi. . . najednou se tam pak objeví spasitel, aby se neřeklo. . . sem tam něco zastřelí. . . až přiletí nakonec záchraný vrtulník . . . divnej film. . . z toho filmu šli udělat klidně dva odlišný filmy, akorát je dokončit trochu jinak. . . když se to v pulce sekne a skočí to úplně někam jinak. . .

<< předchozí 1 2 3 4