Sešup (2020)

sešup přímo do pekla. 1* jako symbol uznání, že jsem to neprokouknul hned.

Cobra Kai (2018) (seriál)

je to slabsi, nez predchozi serie - hlavne prvni dve epizody me nijak zvlast nebraly. dale se to ale vratilo do starych koleji a finale super. je to pochopitelne odlehcena akcni oddechovka - jestli nekdo hleda hluboce intelektualni pocin, tady je uplne vedle.

Away (2020) (seriál)

Dalsi z nekonecne rady netflix zbytecnosti. Vzdavam v 5. dilu - rozplizle, nudne, o vztazich posadky a jejich rodinach nam toho serviruji otravne moc, ale o misi na Mars prakticky nic. Dobrou polovinu casu berou ubijejici vztahove dialogy na Zemi, druhou polovinu totez v raketce. V posadce je kapitankou americka mamca, nechybi cinska lesba, cernoch, ani rusky potizista. Velka "parada".

Talk show Jiřího Ovčáčka (2019) (pořad) odpad!

Těšil jsem se na trochu škodolibé zábavy. To se od hradního šaška dá očekávat, že. A Jiříkovi rozhodně nelze upřít kvality - nezřídka se nad ním upřímně zasmějeme. Angažováním takového velikána slovutnou TV Barrandov bylo téměř jisté, že se na nás řítí historické dílo ubohé formou, obsahem i účastníky, nad kterým se královsky pobavíme. Ale zpět do reality - dostavila se jen "ministrině financí" a zkušeně servilní Ovčáček rozehrál nudu nevídaných rozměrů, tohle prostě nefunguje. Nejvíce mu tak stále sluší dělat ze sebe debila v pár prostých větách.

Proč? 13x proto (2017) (seriál)

Teenage drama rozhodně nepatří mezi mé oblíbené žánry, ale jsem rád, že jsem se překonal a první epizodu zkusil - tohle se povedlo. V seriálu má všechno svůj smysl, postavy jsou uvěřitelné, chybí nudná výplň a příběh "příjemně" odsýpá, není snadné se odtrhnout. Neoddiskutovatelnou nevýhodou je, že vám z toho bude smutno. Tíživá atmosféra opravdu připomíná hru Life is Strange.

Děda (2016)

nuda jako blázen - zřejmě jsem prospal všechny komické momenty.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Začátek seriálu mě příliš nebral a chvíli trvalo, než jsem se nechal vcucnout (zkusil jsem vydržet kvůli Better call Saul). Ale výborný příběh si mě pomalu získal a rostoucí nadšení vydrželo opravdu až do konce - několik slabých míst rád prominu... Viděl jsem během 2-3 týdnů komplet a byla to bomba, za sebe doporučuji.