Resident Evil: Lék (2022) (seriál)

Vidět v prvních minutách "ústa" s tou mezerou mezi zubama v 4k rozlišení, to bylo zřejmě víc děsivý, než ten červ, co tam zabloudil z Duny .....

Jurský svět: Nadvláda (2022)

Nemůžu si pomoct, ale ten závěrečný "boj"..... něco tak absurdního jsem neviděl již několik let.... celý film k smíchu.

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022)

Jedním slovem zklamání. Plno dějových linek zabito, některé zkončily ve slepé uličce a hlavní zápletka v "kredencoj" prakticky vyhasla na začátku filmu a předchozí díla, tak působí opravdu parodicky.

Halo - Odpoutaný (2022) (epizoda)

Je smutné sledovat zdejší hodnocení, které z větší části vychází z toho, že někdo na sobě nemá helmu... a ač, z druhého dílu, je cítit lehký závan "zahrávání do stran", zatím si drží svoji kvalitu.

Moon Knight - Problém s akvarijní rybkou (2022) (epizoda)

Zklamání s velkým "S". Chápu tu mánii, která dnes vše automaticky hodnotí 4 až 5, jen na základě toho, že to má logo Marvel, nicméně, poslední snímky od Marvel značí pomalý úpadek a CGI nebo obsazování čím dál větších "halywůd" postaviček, opravdu nepomáhá.

Jackass Forever (2022)

Tohle nikdy nemělo vzniknout. Až na pár scén, velmi, velmi slabé. Celé zcela bez nápadu a originality. Každou chvíli člověk sleduje akorát jejich péra a koule, jako by oni samotní už nevěděli, co jiného vymyslet. Jednoznačně nejslabší Jackass snímek.

Halo - Kontakt (2022) (epizoda)

Sledoval jsem 2K při aktivním HDR a zatím, za posledních pár let, jeden z nejlepších vizuálu u seriálu.

Star Trek: Discovery (2017) (seriál)

Season 4: na velícím můstku samá ženská. Při každém rozkazu se tam na sebe otáčej, culej, smějou, mrkaj nebo vzdychaj. Když to zkombinujem se zcela debilníma dialogama, je to fakt hnus. Dodatek: postava Gray Tal je v 4. sezóně vyloženě vodporná. Dívat se na něj/ní/to nedá a ty dialogy, to snad nemá cenu komentovat.

Eternals (2021)

Až na pár scén s Arishem, jedna velká nuda.

Halloween zabíjí (2021)

Každý občan ve městě jde na "Míšu" s pistolí či brokovnicí a nikdo se netrefí ? A když už jo a rovnou celým zásobníkem, tak zase vstane jako by nic? "15. film v řadě" a stále není jistý, kdo ten "Míša", vlastně je. Buď nasranej děda, zombie nebo neprůstřelnej mnich. To jsem zvědavej, co ukáže rok 22, pač tohle byl jeden z nejabsurdnějších dílů vůbec.