• Rodinný
  • Romantický

Limuzína (2008) (pořad)

Záleží na tom, kdo v té limuzíně sedí, kolik toho dokázal, jak ho máte rádi atd.

Poslední plavky (2008)

Zbytečná ztráta času jak v kině, tak v televizi. Čekala jsem víc, vzhledem k obsazení komiků jakými jsou Lábus, Čtvrtníček, Lipský, Zawadská. Vleklá nuda s nedostatkem humorných scén, chybělo napětí, zábava prostě vše. Film mi připomíná jídlo bez chuti.

TOP STAR magazín (2008) (pořad)

Byl by to docela dobrý pořad, kdyby v něm nedostávali příliš mnoho prostoru modelky, missky (včetně večírkové vymetačky Hanychové a silikonových babochlapů) Sámer Issa a jiné večírkové celebrity. Pořad byl původně myšlen v dobrém tj.přiblížit člověku tu či onu slavnou osobnost a zároveň uvést na pravou míru bulvární klepy, aby lidé znali pravdu. Jenže postupem času pronikli bulvární novináři a reportéři do Top Staru a udělali z něj bulvár v televizi, kde stejně jako v tisku kydají hnůj, akorát je vidíme naživo. Když moderovala Bočanová, tak se točily reportáže o skutečných celebritách, které se bulváru vyhýbají velkým obloukem, ale pro Top Star udělaly vyjímku a poskytly interview. Od tédoby, co moderuje Partyšová a večírky reportuje Hanychová, tak se z pořadu stala další exhibice provařených večírkových nul říkajících si celebrity. Škoda.

Bestiář (2007)

Navážu na uživatele Tosim. Bára Nesvadbová je šéfredaktorkou české mutace Harper´s Bazaar a v knize a posléze v tomto filmu si tak trochu přihřává vlastní polívčičku. Stejně jako hlavní postava filmu pracuje v redakci časopisu, akorát, že Karolína je jenom externí redaktorka, aby to nebylo tak okaté, dále studuje VŠ. Bára též dodělávala VŠ, ale později než Karolína a ještě pracovala v mediální a komunikační agentuře. Film skvěle vystihuje problém atraktivních a zároveň úspěšných žen. Pro samou vytíženost nemají čas na dlouhodobý vztah a tak se pustí do krátkodobých, kde jsou pouhými románky či bokovkami ženatých mužů, přehlíží ty nenápadné, kteří mají skutečný zájem o vztah, stejně jako Karolína, která neviděla, jak má nenápadný spolužák v brýlých, jež jí kopíroval přednášky zájem. Skončí nakonec, stejně jako Karolína po několika krátkodobých vztazích samy. Film není špatný, akorát muže nezajímá problematika současných úspěšných žen kariéristek pracujících v redakcích ženských časopisů, proto tak nízké hodnocení.

Crash Road (2007) odpad!

Jinak hodnotit ani nemůžu. Hodnocení dávám spíš než filmu Státnímu fondu české kinematografie, za poskytnutí dotací takovému škváru. Zde se nejedná o herectví, ale o cca 90. minutovou sebeprezentaci Agáty Hanychové, která je i zadarmo drahá. Tvůrci chtěli na Agátu nalákat, ovšem zapomněli, že vysoký počet reakcí pod články o Agátě neznamená hodně fanoušků, ale hodně kritiky na její osobu, tudíž jméno Agáta Hanychová zcela jistě odradí od shlédnutí a koupě vstupenky.

Kvaska (2007)

Není to špatné. Landa natočil televizní muzikál, pro ty, jež mají hluboko do kapsy a nemohou si dovolit jezdit do Prahy na představení Kvasky. Jen Lucie Vondráčková nikdy nezahraje věrohodně namyšlenou hvězdu, protože je na celebritu neuvěřitelně skromná, ale muzikál jí sedí, protože má ráda zpěv, tanec a herectví dohromady, jak několikrát přiznala. Je to takové neurazí nenadchne, ale divák ví dopředu, že se jedná o muzikál a co má od toho čekat.

Velmi křehké vztahy (2007) (seriál) odpad!

Bohužel ani výborní herci jako Morávková, Mejzlík, Devátá, Bambas, Zounar, Králová nezachránili film od propadáku. Ono je totiž úplně jedno, zda tam hrají kvalifikovaní a ocenění herci či nekvalifikovaní z jiné branže. Jedná se o kulisové herectví, kde si každý odříká, co má ve scénáři, režisér to natočí a nazdar. Díky vysoké sledovanosti se z toho vyrobila nastavovaná kaše, co kaše jakási směs podobná té v pohádce jak pejsek s kočičkou vařili. Výsledkem je cosi naprosto nesledovatelného, kde se člověk akorát dívá na oblíbené herce mezi kulisami.

Panic je nanic (2006) odpad!

Macharáček zplodil (nebo spíše chtěl zplodit) Prci prci prcičky po česku, ovšem zatímco americký originál je vtipný a pro nenáročného diváka i zábavný a scénáristé drží diváka v očekávání, kdy už bude nějaká ta nahota nebo sex, tak česká laciná kopie je bez děje, bez pointy, Šárka Vaňková se tam akorát ukázala a to je vše. Příliš málo na cca 200 Kč vstupného. Myslím, že i zadarmo je drahý. Přitom obsah filmu je jako dělaný na kvalitní napínavý film, jenže pokud není talent a chuť něco kvalitního zplodit tak vznikají pouze další a další céčkové výplody.

Česko hledá SuperStar (2004) (pořad)

Dávám 4 hvězdičky za některé účinkující. V první řadě mě zaujaly Aneta Langerová, Martina Balogová, ostatní byli buď bez talentu (Dolínek) nebo neuměli zaujmout (Zaňková, Poláček, Páchová) V druhé řadě jsem překvapivě měla za favority Aliho Amiriho, Filipa Jankoviče a Kláru Zaňkovou. Petr Bende s Vlastou Horvátem byli nevýrazní a i když dodnes zpívají, tak ta nevýraznost trvá dodnes. Třetí řadu jsem sledovala kvůli Leoně Černé. Ještě se prosadili Zemanová se Spilkou, ostatní zapadli. Něgrešovou jako moderátorku nikdy nezkousnu.

Český sen (2004)

Film ukázal následující: chamtivost Čechů, jak je něco na papíře levné nebo zadarmo, tak tomu věří a ve spojení s oblíbenou činností, jako nakupování v super, hyper, tak je tutovka, že určitá skupina obyvatel prostě naletí, nebo přijde ze zvědavosti, což je ve výsledku totéž. Manipulovatelnost a ovlivnitelnost- servírujete-li lidem cokoli 24 hodin denně, 7 dní v týdnu jako vynikající, tak tomu určitá část věří, že je to vynikající, to samé se špatným. Něco si ověřovat a mít vlastní názor? Neexistuje. Tvůrci měli dokument podat ještě věrohodněji, konkrétně vzniká-li obchodní dům, je nutné přijmout zaměstnance, tudíž měli k větší věrohodnosti pár lidí, nejen nezaměstnaných, absolventů a těch po padesátce nalálat na práci, aby nakonec spolu s oklamanými zákazníky též naletěli.