Nový svět (2005)

Trochu romantiky, trochu akce, trochu toho prostředí, vlastně více romantiky, celkově vleklá nuda plná bezduchých dialogů. Domorodci mi přišli dost nevýrazní, měli málo prostoru, přistěhovalci nic pořádně neřešili. Udržet si to aspoň kvalitu první poloviny, zvedl bych o jeden stupínek.

Machři (2010)

Pořádný nášup gagů! Asi mám úplně jiný vkus než většina lidí tady, ale naposled jsem takhle v kině nasmál zhruba před čtyřmi roky u Borata. Ani ve snu by mě nenapadlo, že mě dokáže banda čtyřicátníků bavit kompletně celý film. Pohřeb, chata, aquáč,.. Sandler se svými kamarády vytahoval jeden vtípek za druhým. Na natáčení musela vládnout naprostá pohoda, kterou přenesli na plátno. Stevemu Buscemimu s rukama nahoře bych dal metál :)) Komedie jak se patří, u které oželím i jednodušší děj. Musím se přiklonit k plné palbě! I wanna get chocolate wasted

Zelená zóna (2010)

Paul Greengrass trefil opět do černého. Sice ne tak dobré jako Jason Bourne, přesto s Damonem vládnou, tentokráte v Iráku. Politický akční thriller ukázal situaci po svržení Husajna. Prolezlá vláda, perfektně zachycená atmosféra zničeného města, přepadovky a Damon jako Roy Miller snažící se přijít věcem na kloub.

Film o seriálu Cukrárna (2010) (TV film)

Divákovi to příliš informací nedá krom různých statistik týkajících se herců a všech okolo, kteří se pohybovali v seriálu. Byl bych radši, kdyby se tady mluvilo namísto hudby. Chyběl mi komentář režiséra, nějaké rozhovory herců apod. Film o seriálů rozdělen na několik částí doplňovala pouze hudba... Grafika pěkně zpracována.

Únik z Alcatrazu (2001)

Je to naprosté béčko, proto od toho nic neočekávat. Pominul jsem trikovou úroveň i inteligenci vojáků a ochranky. To, co mě nutilo dokoukat celý film, byla určitá dávka napětí. Ať se jednalo o první kontakt s ještěrem v podzemních tunelech, nebo následné jeho chytání resp. obráceně chytání lidí. Závěrečný fight už byla spíše sranda.

Borci z Blue Mountain State (2010) (seriál)

Na Prcičky to dle mého rozhodně nemá. Vzhledem k tomu, že první série měla jen 13 dílů a každý zhruba 20 minut, mohly být díly daleko vyrovnanější, co se týče humoru. Některé se dost povedly (pocket pussy:) ), některé už méně. Trochu mě mrzí, že se děj točí zhruba okolo nějakých 3-4 nejhlavnějších postav a případná další nová s dílem začne i skončí, bez jakékoliv návaznosti. Znělka palec nahoru. /// Druhá a třetí sezóna zvedla seriál ještě o stupínek výše a s tím i mé hodnocení. Thad Castle se stal hned za Stiflerem nejlépe komičtějším hercem. (hodnocení za 1. - 3. sérii)

Battlestar Galactica: Plán (2009)

The Plan je takový sled několika za sebou jdoucích vynechaných scén z počátku seriálu. Doplňuje různé mezery v různých částech pro lepší pochopení a doplněni sérii. Nic výjimečného ale pro zavzpomínání na staré časy ideální.

Bez soucitu (2010)

Já jsem rozhodně s Morelem spokojen i do třetice. Podobně jako v 96 hodin, vsadil opět i tady na akci, bez nudy a rychlého spádu. Z one-man-show se stal Travolta bez pomády s daleko povedenějším projevem, který svými hláškami držel tempo plus Tudorovec s vázou jako jeho parťák s odlišným stylem. Humor+rychlý spád+přestřelky+hromada mrtvol+Travolta s bazukou = From Paris with Love

Nebesa smrti (2010)

Komorní horory, které si vystačí jen s několika málo herci a dobrou zápletkou se občas vyvedou, tohle patřilo k tomu horšímu co jsem viděl. V podstatě po vjezdu do mračna nečekáte na nic jiného než na vyústění příběhu. Nudné dialogy zachraňovali dobré herecké výkony ale ten základ na čem to bylo celé postaveno mě příliš neoslovilo. Takovéto nadpřizeno je mimo můj vkus.. Jessica Lowndes má rozhodně navíc!

Undertow (2004)

Dlouhé čekání na nějakou zápletku, která na konci vyšumí. Nevím, ale sledovat celou dobu víceméně bezduchý únik kluků byla nehorázná nuda. První polovina byla ucházející, zbytek zachraňoval pouze Jamie Bell.