Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál)

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Skvělé detektivky ve kterých je kladen důraz na samotné vyšetřování a ne jak je teď moderní samé barevné vodičky a mikroskopy. Tady nejsme v laborce v Los Angeles nebo Miami, ale v terénu v Midsomeru, kde obyvatelé přilehlých vesnic hynou rychlostí blesku. Nicméně neomylný vyšetřovatel Tom Barnaby vždy vše vyřeší a svou neomyslností tak trochu štve svého kolegu (podobnost s Poirotem čistě náhodná ?). Velmi kvalitní seriál s výbornou atmosférou a některé díly jsou i trochu mystery. 95 %

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Nemám jinou možnost než hodnotit za plný počet. Ačkoliv se film na první pohled zdá neskutečně absurdní, tak je ve skutečnosti až moc reálný a velice trefně a vtipně vystihuje českou povahu. U tohohle filmu se bavím pokaždé když ho vidím. 93 %

Tygr a drak (2000)

Naprosto famózní akce, zajímavý a dojemný příběh, skvělá hudba, dokonalé souboje ... Má tenhle film nějakou chybu ? Ano má. Klidně by totiž mohl být delší. Příběh naprosto fontasticky zatáhne do děje a než jsem se nadál byl tu konec. Tohle se opravdu povedlo. 98 %

Futurama: Milion a jedno chapadlo (2008) (video kompilace)

Asi nejlepší "dlouhá" Futurama. Ten chapadloun byl skvělej a hlavně i Bender při sabotážních akcích. Když nemůže do nebe on tak tam přece nemůže nikdo :) 94 %

Futurama: Benderova hra (2008) (video kompilace)

Tohle byla fakt špica. Hodně se mi líbila i ta pasáž ve které se všichni přenesli do "minulost" ? Některé věci neměli chybu. Tentokrát jsem na žádná hluchá místa nenarazil a i odkazy na Pána prstenů se mi fakt líbili. Celkově velmi povedený film se zajímavým rozuzlením. 95 %

Futurama (1999) (seriál)

Podle mě možná i lepší než Simpsonovi, jediný problém je, že oproti Simpsonům má Futurama málo dílů. Možná ovšem právě proto se nedá říct, že by v celé sérii byl nějaký vyloženě špatný. 99 %

Simpsonovi (1989) (seriál)

Naprosto perfektní seriál. Pravda některé epizody jsou trošku horší než jiné, ale narozdíl od mnohých jiných seriálů, výkyvy v kvalitě jsou minimální. Je to prostě klasika a dá se na to dívat pořád. 96 %

Šestý smysl (1999)

Tady musím pálit ostrýma - takže 5 ***** . Už jenom za to finále. Já jsem fakt netušil, že je Crowe po smrti. V tomhle případě věta - Vídám mrtvé lidi - dostala nový význam. Jeden z nejlepších filmů tohohle žánru. Líbilo se mi tak moc, že jsem ani chyby nehledal. 97 %

Za ginipiggu 4: Manhoru no naka no ningyo (1988)

Dávám 5 ***** ne snad proto, že by příběh byl tak skvělý, nebo snad herecké výkony. Není to ani kvůli skvělé práci kamery a hororové atmosféře. Není to ani proto, že by film byl bez chyb. Dávám je proto, že tenhle film je 63 minut útoku na divákův žaludek. Já jsem v téhle zkoušce obstál, ale v půlce jsem pro jistotu musel odložit oběd. Tohle byl masakr. 95 %

Ájurvéda - umění bytí (2001)

Velmi zajímavý a poučný dokument. Každému doporučuji ke shlédnutí. Nemusí se líbit, ale zajímavých věcí a pravdy je tam víc než dost. 100 %