djbarrel

okres Teplice

2 body

1 7 8 9 10 11 12 13 19 28 37
    • 22.8.2012  09:28

Na to, že je to rok výroby 1989 jsou triky naprosto otřesný. Co se týče hereckých výkonů nic moc, příběh taky nic moc extra, všechno takový průměrný až podprůměrný, ale jako celek to funguje celkem solidně, ale je to relativně nudné.Ani Bruce Campbell to moc nezachraňuje. 55 %

• 22.8.2012  09:24
    Démon (1982)

A tak jako před X lety mi to přišlo celkem bomba, no teď už to svý kouzlo (pokud to teda kouzlo mělo) ztratilo zcela. Hodně žvatlání a nic z toho, pár vražd + pár znásilnění, ale prakticky nic z toho co se dělo a ani ta příšera nebylo vidět. A ani konec nebyl buhví co. Průměr, možná i lehce pod. 53 %

• 22.8.2012  09:00

Já ani nevím co si o tom myslet. Ta ženská byla děsná kráva, rozhodně bych se s ní takhle nemazal, ale kdyby to neudělal ani hrdina filmu, film by nebyl. Spíš než drama se jednalo o složitý psychologický film, který alespoň pro mě nebyl o ničem, ale koukat se na to dalo. 55 %

• 18.8.2012  00:08

Začínalo to jako horor, vrcholilo to komedií a končilo parodií ... Ve filmu je samozřejmně mnoho logických chyb, jako že lehký šramot slyší všichni, ale dávku z automatu neslyší nikdo a podobné. Nejfantastičtější věc bylo ovšem samotné letadlo - částečně nerozbitné - jak jinak vysvětlit, že nedošlo k poškození při mnoha střelbách, požárech a ani při výbuchu bomby na palubě nedoznalo větší újmy - částečně ovšem papírové - jak jinak vysvětlit, že zombie prolézali stěnami a podlahou jak se jim zlíbilo. Scénáristé si s fyzikálními zákony starost nedělali. Zombie byli spíš lidé posedlí démonem, než zombí a nechutně vřískali. Každý druhý na palubě letadla byl ozbrojen - pistole, samopali a dokonce ani golfová hůl nechyběla, což je s podivem když přihlédnu k roku výroby (2007). Jinak samozřejmně nechyběli všechny možné i nemožné klišovité charaktery a situace, ale přes to všechno byl film z dostupných ingrediencí namíchán obstojně. Bohužel jen obstojně a proto super lekačky střídají scény, které jsem přešel s pobaveným úsměvem. Nejsem si jist co se vlastně autoři snažili natočit, pokud to byl čistokrevný horor, tak se to moc nepovedlo, ale s trochou nadsázky je to shlédnutelné s kolou a popkornem. 50 %

• 16.8.2012  10:17

Docela šílená kačeří komedie, ale mě se celkem líbila. Kačer Howard byl naprosto úžasnej, ani triky nebyli úplně marný. Celkový příběh byl zajímavý, trochu vtipný a i trošičku dojemný, no samozřejmně končil happy-endem. Příjemná pohodová oddychovka, při které člověk krásně vypne. 65 %

• 16.8.2012  10:14
    Westernstory (2011)

Jéje, když tak člověk pročítá hodnocení, tak by snad i měl pocit, že české komedie jsou hodnoceny jako odpad aniž by je daný recenzent shlédl. Jasně nemůžem to srovnávat s hollywoodským dramatem s miliardovým rozpočtem, ale rozhodně to není špatný film. Je to prostě takový fajnová oddechovka na jedno letí odpoledne. Nic víc, nic míň. Podruhé bych ho taky asi nemusel, ale na jedno shlédnutí je to pohodička. 40 %

• 16.8.2012  10:10

Chvíli jsem váhal po přečtení některých recenzí, zda bych se na film měl vůbec dívat. Nicméně jsem to zkusil a rozhodně jsem nebyl zklamán, ba přímo naopak. Je to hodně inovativní, hodně emocionální, hodně jiné a hlavně hodně dobré. Ačkoliv téma je už 100x ohrané, tenhle styl zpracování je opravdu bomba. Líbili se mi i animované vsuvky, opravdu zajímavé zpracování. Celkově bych filmu vytkl snad jen některé malinko slabší masky a konec, který byl tak trochu neukončený. Jinak pecka. 92 %

• 16.8.2012  09:22

Celkem zajímavá a vtipná komedie s poměrně zajímavým rozuzlením, ale že bych se smál od ucha k uchu to ne. Spíš jsem občas žasl nad naprosto nečekanými a šílenými scénami s otevřenou pusou a občas se pousmál. Musím vyzdvihnout herecké výkony, zvlášť George Clooney byl opravdu výborný, bohužel celkové pojetí filmu jeho snažení trochu zabíjí a ve finále se jedná spíš o nudnější komedii, pokud na film nahlížím jen jako na komedii. Jinak se mi film líbil, hlavně i pro poměrně neotřelé téma. 65 %

• 1.8.2012  11:37

Úžasné psychologické drama o člověku který si prožil velkou tragédii a snaží se jí vytěsnit ze svého života a jeho dávném příteli, který se mu snaží pomoc a oživí bolestné vzpomínky ... 100 % uvěřitelné herecké výkony a úžasná atmosféra filmu. 90 %

• 1.8.2012  11:33

Tak nevím koho proboho živého mohlo napadnout něco takového. Vždyť to už rovnou můžou udělat třeba Václav Klaus vs. vlkodlak ... kam na tyhle nápady chodí ... Masky na obstojné úrovni jsou bohužel jediným pozitivem filmu ... jinak herci nesympatičtí, moc jsem jim jejich "výkony" nevěřil, podivné digitální efekty, dost ujetý příběh a samozřejmně celá škála logických kiksů, jako třeba střelba z perkusní pušky jako z opakovačky, nebo to sjíždení lana na konci filmu taky nemělo chybu ... jeden konec uvázán na stromě, druhý na vybuchující budově a přes to všechno lano zůstalo napnuté. No a vystřelovací kapesní kosa nemá obdoby. I Luk Skywalker by záviděl a vzdal se svého meče, protože tohle nemá jen tak někdo. To má jen Abraham Lincoln ... 11 %

• 24.7.2012  10:16
    Legie mrtvých (2005)

To je zas jednou dílko. Příběh děsně profláklej, plný klišé a hlavně nudy. Kněžka byla k smíchu, stejně jako její "nemrtví" ochránci. Digitální efekty jsou na dost slabé úrovni, ale to je u filmu dané kategirie standard. Někomu by se to snad mohlo i líbit, mě ale opravdu ne. Filmem jsem se prozíval a největší výhra byla to, že jsem neusnul. 7 %

• 24.7.2012  10:10

Celkem vtipná hororová komedie o vetřelcích z vesmíru co vypadají jako klauni a létají v cirkusovém stanu. Zpracování je na dobré úrovni, celkem i s nápadem. Bohužel je ve filmu pár hlušších míst, ale i tak se dá. Některé charaktery postav byli na ránu, ale to je v rámci filmu v pořádku. Celkem jsem se bavil, ale určitě jsem se nebál. 65 %

• 24.7.2012  09:41
    Loch-ness teror (TV film) (2008)

Jediná pozitivní věc na filmu byli ty malinký lochnesky - byli celkem roztomilý, jinak to byla naprosto děsivá sračka bez příběhu, se špatnými herci a tragickými digitálními efekty. Je sice pravda, že 100 % si nemůže být nikdo jistý jak vlastně plesiosaurus vypadal, ale proč byl ztvárněn asi jako drak mi nebylo moc jasné a pokud je mi známo, měl by mít ploutve a ne nohy, ale to je asi pro scénáristu jen nepodstatný detail. 5 %

• 15.6.2012  11:44

Podle mě naprosto zbytečný film, celkem nudná vyvražďovačka, kterou ve své době předčili jiné a kvalitnější snímky jejichž kvalita je patrná i dnes. Spousta scén je narosto samoúčelných a on vlastně i celý příběh nepůsobí buhví jak. Závěr byl už úplná parodie, ale tak nějak stylově zakončil to oč se film celou dobu snažil. 45 %

• 15.6.2012  11:40

Dost hustý a atmosférický horor, chvílemi jsem sice pochyboval, protože i tenhle snímek měl několik hluchých míst, ale jako celek film fungoval naprosto skvěle a ten závěr byl přímo šokující. 90 %

• 15.6.2012  11:36

Úchylný a zvrhlý animáč ... že je to vyhrazené jen pro animované porno ? Hm ani ne, tohle dílo je toho důkazem. Příběh je naprosto otřesný a takový jakoby rozhádaný, působí dojmem že deset lidí dostalo za úkol napsat scénář a pak se to nějak pospojovalo. Což ale moc nevadí, protože film je 100 % akce od začátku až do konce a o SS zombie, hlavu Hitlera, Satana, sex, příšery a vraždění není nouze. U filmu jsem opravdu dokázal 100% vypnout a pobavit se. 90 %

• 15.6.2012  11:31
    Ward 13 (2003)

Naprosto geniální krátkometrážní animáč s opravdu vtipnou animací a s opravdu vtipnými a odzbrojujícími scénkami. Jediná moje výtka by směřovala k délce - být to delší rozhodně bych se nezlobil. 99 %

• 15.6.2012  11:29
    Lake Mungo (2008)

Spíš dokument než film, což není na škodu, tohle se celkem povedlo a v tomhle patří Lake Mungo k vrcholům žánru. Jistý problém je snad v tom, že film má primární označení jako horor a tím rozhodně není. Hororový prvek ve filmu chybí zcela což je podle mě způsobeno tak masivní realističností, že ve filmu nemůže působit hororově takřka nic. Je to spíš drama i s ohledem na to, že se nakonec ukáže, že bratr údajného ducha umí dobře s "photoshopem" a podváděl seč se dalo i když k tomu podle svých slov neměl žádný důvod. Film stojí rozhodně za shlédnutí, ale žádná pecka to tedy není. 50 %

• 15.6.2012  11:24
    Igor (2008)

Pro mě jeden z nejvtipnějších animáčů poslední doby. zápletka sice není nijak extra originální a možná bych našel nějaké chybičky na kráse animaci, ta mi po pravdě tak úplně nesedla, ale děj má rychlý spád a o vtipné scénky není nouze a to je to, o co mi v takovémto filmu jde především. 75 %

• 15.6.2012  11:21

Naprosto perfektní krimi drama s brilantní zápletkou a naprosto nečekanným rozuzlením. Filmu není co vytknout. 99 %

• 15.6.2012  10:49
    Panoptikum (1981)

Spíš podprůměrný horor, který jsem viděl kdysi dávno a ani tehdy na mě moc nezapůsobil, po letech je to ještě horší. Zápletka nic moc a atmosféra jakbysmet. 40 %

• 25.5.2012  06:40
    P2 (2007)

Víceméně jen průměrný thriller, tenhle typ filmu má rozhodně na to být o parník děsivější, ale bohužel tahle meta zůstala nepřekonaná. Asi největší problém spočívá v hercích, záporák byl hodně slabý a neděsivý, neměl charisma atd ... Prostě nepůsobil děsivě a psychopaticky, ani ´jeho výbuchy či vražda autem nezpůsobila kýžený efekt. Hlavní hrdinka mi byla dost nesympatická a proto jsem jí ani nemohl fandit. Prostě průměrný horor 60 %

• 25.5.2012  06:35
    Red Force 6 (1991)

Red Force 6 hraje první dvě třetiny filmu spíš na komediální strunu, v té poslední se přidává i trocha dramatu, ale ve své podstatě mi celá Red Force 6 připomínala komedii. Což ale nebylo na škodu a u fimu jsem se výborně bavil, snad jen zakončení filmu, potažmo i celé série mohlo být o trochu lepší, ale což, celá série si držela poměrně solidní standard a ani šestka není vyjímkou. Přece jen film je hlavně o akci a té tam bylo požehnaně. 63 %

• 16.5.2012  11:41
    Genesis (1998)

Opravdu vynikající nápad, extra dobře a pochmurně zpracovaný, ve své podstatě se filmu nedá nic moc vytknout. Opravdu zajímavá a povedená fantazie. 75 %

• 16.5.2012  11:38
    Psychotica (2006)

Extra špatný, extra trapný, extra dementní, extra laciný a extra nezáživný rádoby horor. Žádný příběh, dva herci z nichž herečka sbírala průpravu maximálně ve filmech pro dospělé a onen rádoby herec snad ani tam, možná by mohl dělat reklamu na záchodový mísy, protože to je asi strop jeho rádoby herectví.Kromě jedný cimry a dvou neherců se ve filmu objevilo jen větší než velké množství malinovky a větší než velké množství nudy. Stoprocentní odpad! 0%

• 16.5.2012  11:32
    Zabijácká hora (TV film) (2011)

Ale tak jo, nebylo to nejhorší. Je sice pravda, že ta příšera (nebo to byl drak? ) byla dost tragická, špatně animovaná, herci byli dost neslaní nemastní, ale naštěstí to nebyli úplný dřeva, ale hlavně to všechno zachraňovalo skvělý prostředí, hory, drsné počasí a podobně ... Jinak celý příběh byl dost uhozený a některé zápletky taky, ale jako celek to bylo fajn a docela dobře jsem se bavil. 45 %

• 16.5.2012  11:15
    DeadHeads (2011)

Chvílemi hodně vtipná a chvílemi hodně trapná komedie. Naštěstí těch lepších okamžiků bylo víc a tak se dá říct, že se mi film líbil. Škoda jen, že hororová stránka byla víceméně úplně potlačená. 60 %

• 16.5.2012  11:09
    Red Force 5 (1990)

Oproti minulým dílům trochu ubylo akce, nicméně zase příběh se mi zdál z těch lepších i když to zprvu tak nevypadalo. Začátek se mi zdál spíš slabší, ale s postupujícím časem kdy vykrystalizovaly charaktery postav, tak se to dost zlepšilo a tak se dá říct, že dějově to byl jeden z nejlepších filmů série Red Force. Škoda jen, že akce bylo pohříchu málo a snad jen na konci se akcí nešetřilo. 60 %

• 7.5.2012  07:43
    51 (2011)

Celkem nechápu tolik negativních hodnocení. Jasně samozřejmně viděl jsem už lepší filmy, ale taková tragédie to zase nebyla. Spíš průměr žánru, nápad není vůbec zlý, herci jsou taktéž vcelku v pohodě. Jediné k čemu bych snad výtku měl jsou masky emzáků, které mě přišly jako by patřili někam do béček osmdesátých let. Jinak v pohodě. 50 %

• 4.5.2012  07:13

"Pokusy o navrácení Antoniovy paměti jsou pak zdrojem četných tragikomických situací." - A kde jako ty situace byly ? Vždyť to byla slátanina na entou ... Pár scén, alespoň zpočátku působilo zajímavě, ale jak se film odvíjel dál, přestal být zajímavý, ale prakticky jen opakující se a nudný. Film jsem sice dokoukal ve zdraví, ale ten konec s mým zdravím dost zamával, takovou tečku za filmem jsem si nepředstavoval ani v céčkové parodii. 35 %

1 7 8 9 10 11 12 13 19 28 37