Orel Eddie (2016)

Velice hezky zpracovaný příběh o nejhorším skokanovi :) Rozhodně zajímavý počin a i snadný způsob jak se o "orlovi" dozvědět něco víc. 75 %

Zánik (2015)

Je vidět, že Španěláci prostě zombie uměj, o tom žádná. Kromě úvodu a závěrečné řežby si film probíhá v poklidném tempu a je to fajn. Je to takový ten klasický "obléhací" film, jen tam po většinu času zombíci chybí. Trošku tradiční a trošku zas netradiční. Každopádně hezký počin za shlédnutí určitě stojí. 65 %

Socialistický Zombi Mord (2014)

Na to aby to byl dobrý horor je tam moc špatných dialogů, špatný zvuk a moc špatných efektů. Na horor/komedii/parodii to má zas málo nahých holek. Shlédnout se to dalo, zas tak zlé to nebylo, ale podruhé bych už trpěl. 45 %

Buchty a klobásy (2016)

Něco takovýho jsem ještě neviděl. V animovaném podání. Byla to docela sranda, ale chvílema mi zůstával rozum stát. Ne ve špatným slova smyslu. Každopádně asi nikdy nezapomenu na ty orgie na konci. Pro pobavení super, pro puritány katastrofa. 75 %

Hmyzáci (2015)

Celkem koukatelný horůrek o hmyzích útočnících tak trochu ve stylu let osmdesátých. Leč nepřináší nic moc nového a ani efekty příliš neoslní. Solidní jednohubka, po druhé bych to, ale vidět nemusel. 40%

Grimsby (2016)

Já nevím jak tohle hodnotit. Jakože několik scén bylo fakt best - sloni, cucání jedu atd ... nicméně jako celek až tak moc nefunguje. Zřejmně film vystřílel silné náboje už na začátku a pak už neměl jak překvapit. Ačkoliv tempo je celkem svižné, malinko jsem se u filmu nudil. Což se mi obvykle u komedií, navíc takhle šílených nestává. Ať tak či onak film za shlédnutí stojí, už jen proto aby si každý udělal svůj názor. Dalo se to, ale podruhé bych už nemusel. 66 %

Vrtěti ženou (2011)

Celkem vzato tohle není můj šálek kávy, nicméně film vcelku pobavil. Rozhodně zajímavé exkurze do minulosti a rozhodně zajímavý vznik vibrátoru :) . Jako léčebná pomůcka se opravdu osvědčil a funguje dodnes :D 65 %

Temná strana dveří (2016)

No nevím, tk trošku vykrádačka Hřbitova domácích zvířátek a tak trochu indická duchařina. Co říct, moc to nefunguje. Většina zvratů je příliš klišovitá, takže člověk hned ví o co jde a co se bude odehrávat dál. Malinko potěšil konec a dvě solidní lekačky, ale to je dneska docela žalostně málo. Jakž takž dvě hvězdičky. 37 %

Očista: Anarchie (2014)

Ne že by tedy námět byl nějak špatnej, to fakt, ne, ale zas ta klasika. Superhrdina se potlouká městem, cestou za spravedlností a pomstou, nikdo na něj nemá a když dojde svému cíli tak si uvědomí, že pomsta nemá smysl a nakonec ho původně zamýšlená oběť zachrání ... ? To jako vážně ? Dalo se na to koukat, ale slušný námět byl zazděn hromadou klišé. Dvě hvězdy s odřenýma ušima. 38 %

Tísňové volání (1985) odpad!

Nuda, nuda, nuda a zase nuda. Melancholické bloudění příslušníků VB po liduprázdných ulicích Prahy a sem tam nějaká ta lůza. Dějová linka žádná, děj žádný, prostě nic. Dívat se 78 minut na vypnutou televizi poskytne divákovi hodnotnější zážitek. 10 %