Prokletí smrti (1966)

Abych řekl upřímně, nic moc. Ne, že bych necenil snahu, ale na tomhle filmu je strašně moc poznat rok výroby. Je prostě starý, místy ve mě vyvolával pousmání než hrůzu. Nicméně se mi líbila hudba, byla správně ponurá a dodávala filmu trochu z toho co mu chybí. Dal bych dvě, ale za hudbu jednu hvězdu přidám. 60 %

Hrůzná minulost (2012)

WTF ? Tak to teda byla duchařina, jen co je pravda ... skoro celý film jsem se díval na hodinky kdy už téhle tragédii bude konec. Jedna lekačka na 85 minut filmu je proklatě málo, celý příběh byl podivný, herci hrozní a hlavní hrdinka mě iritovala naprosto neskutečně. Když přidám logiku chování postav film aspiruje na Odpad! Nakonec tedy dám tu jednu hvězdu protože jsem už viděl větší blbiny, ale tohle bylo fakt dílo. Nechápu celkem kladné hodnocení, to snad hodnotili lidi co film neviděli ani z rychlíku. 18 %

V zajetí démonů (2013)

Ale jo, nebylo to vůbec špatné. Místy opravdu atmosférické, pár lekaček bylo, hlavní hrdinové byli sympatičtí a děj měl spád. O tom ani potom, ovšem nebýt toho oblíbeného " Podle skutečných událostí " by to zas tak extra nepůsobilo. Možná je chyba na mé straně, možná jsem očekával trochu moc, ale V zajetí démonů je dle mého jen lehce nadprůměrná duchařina, nikoliv extra pecka. 72 %

Noční incident (2011)

Filmy odehrávající se v uzavřeném prostředí psychiatrických léčeben, nemocnic či vězení mám rád. Tomuhle nechyběla atmosféra, slušní záporáci a i trocha toho gore byla. Byl bych nedmíru spokojen nebýt dvou věcí. První - a za tu srazím hvězdu z hodnocení - je závěr, na můj vkus trochu moc odfláklej a prostě nic moc. Druhá - a za to sundám taky jednu hvězdu - jsou herecké výkony. Všichni mi přišli, že hrajou jak ponocný, dost to snižovalo kvalitu filmu, který jinak nebyl vůbec špatný. Suma sumárum 64 % - měl ale na víc.

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Tenhle film mě bavil. Místy mi to připomínalo hru, dobrá atmosféra, monstra, zvlášť ty sestřičky mě bavily, no a samozřejmně Pytamid Head nezklamal. Mě se to prostě líbilo, taková snová atmosféra, to se mi líbí. K dokonalosti mohl být film delší a méně přímočarý, ale člověk nemůže mít vždy všechno. 75 %

Zombie 108 (2012)

Jako milovník zombie filmů jsem dost znechucen. Sice asijský zombie neslibovalo mnoho, ale dostal jsem ještě méně. Naprosto nepřehledný děj, žádný příběh, prostě nic, atmosféra nic. Nikde nic. Parta řvoucích asiatů (prej SWAT) po boku party uječených asiatů (prej gengsteři) hezky svižně kapou bok po boku, ale dohromady se nic neděje. To muselo být jasné celému natáčecímu štábu a tak do toho zakomponovali úchyla první kategorie a hromadu polonahých asiatek. Pomohlo to filmu ? NE ! Od Odpadu! film zachrání jen několik vtipných (možná neúmyslně) scének. 15 %

Evidence (2013)

Dvě hvězdy dávám filmu za posledních pár minut v nichž došlo k opravdu zajímavému a překvapivému obratu. Byť jsem naší "hlavní herečku" trošku podezříval. Nicméně opravdu závěr jako hrom. Jedna hvězda je za místy ponurou atmosféru, ale opravdu nebýt toho konce film by jen těsně unikl Odpadu! K filmu jako takovému, vím, že dnes je roztřesená kamera IN , ale člověk si povšimne masivních nelogičností a to právě díky oné roztřesené kameře. Jde o to, že když budu na opuštěným vrakoviště v němž se dá najít milion a jedna zbraň, tak vezmu trvní trubku a budu se s ní ohánět. Jistě budu mít větší šanci na přežití než když se budu ohánět kamerou. Tohle mi prostě moc nesedí. Jinak film se hodně utápěl v temnotě, možná až ke své škodě. Jen díky tomu závěru dám 60 %

Cargo (2009)

Poměrně dobré scifi, které si vystačí i bez monster a podobné havěti. Přes to všechno, film není až tak dobrý jak mohl být, protože jeho zdlouhavě a pracně budovanou atmosféru bourají nepřesvědčivé herecké výkony a některé zmatenosti. Suma sumárum, mohlo to být lepší, ale taky horší. 60 %

Left 4 Dead (2011)

Skoro perfektní, sice zombíci jsou tam jen takový komparz proto aby si hlavní hrdinové procvičili své střelecké schopnosti, ale jinak paráda. Nevěřím, že by takový styl fungoval i třeba nějakých 90 minut, ale asi bych to prubnul, kdyby něco takového bylo. V tomhle případě je to fajn. 85 %

Survival of the Dead (2009)

Takový film na půl cesty, v podstatě jediné co filmu skutečně chybělo byla atmosféra a to jak víme obvykle bývá to nejdůležitější. Jinak film není nijak špatný, pro fanoušky zombie filmů povinnost, pro ostatní to bude spíš slabota. 48 %