Ward 13 (2003)

Naprosto geniální krátkometrážní animáč s opravdu vtipnou animací a s opravdu vtipnými a odzbrojujícími scénkami. Jediná moje výtka by směřovala k délce - být to delší rozhodně bych se nezlobil. 99 %

Lake Mungo (2008)

Spíš dokument než film, což není na škodu, tohle se celkem povedlo a v tomhle patří Lake Mungo k vrcholům žánru. Jistý problém je snad v tom, že film má primární označení jako horor a tím rozhodně není. Hororový prvek ve filmu chybí zcela což je podle mě způsobeno tak masivní realističností, že ve filmu nemůže působit hororově takřka nic. Je to spíš drama i s ohledem na to, že se nakonec ukáže, že bratr údajného ducha umí dobře s "photoshopem" a podváděl seč se dalo i když k tomu podle svých slov neměl žádný důvod. Film stojí rozhodně za shlédnutí, ale žádná pecka to tedy není. 50 %

Igor (2008)

Pro mě jeden z nejvtipnějších animáčů poslední doby. zápletka sice není nijak extra originální a možná bych našel nějaké chybičky na kráse animaci, ta mi po pravdě tak úplně nesedla, ale děj má rychlý spád a o vtipné scénky není nouze a to je to, o co mi v takovémto filmu jde především. 75 %

Una sull'altra (1969)

Naprosto perfektní krimi drama s brilantní zápletkou a naprosto nečekanným rozuzlením. Filmu není co vytknout. 99 %

Panoptikum (1981)

Spíš podprůměrný horor, který jsem viděl kdysi dávno a ani tehdy na mě moc nezapůsobil, po letech je to ještě horší. Zápletka nic moc a atmosféra jakbysmet. 40 %

P2 (2007)

Víceméně jen průměrný thriller, tenhle typ filmu má rozhodně na to být o parník děsivější, ale bohužel tahle meta zůstala nepřekonaná. Asi největší problém spočívá v hercích, záporák byl hodně slabý a neděsivý, neměl charisma atd ... Prostě nepůsobil děsivě a psychopaticky, ani ´jeho výbuchy či vražda autem nezpůsobila kýžený efekt. Hlavní hrdinka mi byla dost nesympatická a proto jsem jí ani nemohl fandit. Prostě průměrný horor 60 %

Red Force 6 (1991)

Red Force 6 hraje první dvě třetiny filmu spíš na komediální strunu, v té poslední se přidává i trocha dramatu, ale ve své podstatě mi celá Red Force 6 připomínala komedii. Což ale nebylo na škodu a u fimu jsem se výborně bavil, snad jen zakončení filmu, potažmo i celé série mohlo být o trochu lepší, ale což, celá série si držela poměrně solidní standard a ani šestka není vyjímkou. Přece jen film je hlavně o akci a té tam bylo požehnaně. 63 %

Genesis (1998)

Opravdu vynikající nápad, extra dobře a pochmurně zpracovaný, ve své podstatě se filmu nedá nic moc vytknout. Opravdu zajímavá a povedená fantazie. 75 %

Psychotica (2006) odpad!

Extra špatný, extra trapný, extra dementní, extra laciný a extra nezáživný rádoby horor. Žádný příběh, dva herci z nichž herečka sbírala průpravu maximálně ve filmech pro dospělé a onen rádoby herec snad ani tam, možná by mohl dělat reklamu na záchodový mísy, protože to je asi strop jeho rádoby herectví.Kromě jedný cimry a dvou neherců se ve filmu objevilo jen větší než velké množství malinovky a větší než velké množství nudy. Stoprocentní odpad! 0%

Zabijácká hora (2011) (TV film)

Ale tak jo, nebylo to nejhorší. Je sice pravda, že ta příšera (nebo to byl drak? ) byla dost tragická, špatně animovaná, herci byli dost neslaní nemastní, ale naštěstí to nebyli úplný dřeva, ale hlavně to všechno zachraňovalo skvělý prostředí, hory, drsné počasí a podobně ... Jinak celý příběh byl dost uhozený a některé zápletky taky, ale jako celek to bylo fajn a docela dobře jsem se bavil. 45 %