Letní tábor hrůzy (1983)

Nevím kde přesně je chyba, ale podle mě se jedná o film aspirující na odpad ... A přitom to zdánlivě začalo nevině. Pěkný kemp u jezera s tajemnou atmosférou, tajemným zabijákem ... tak trochu jako klon Pátku 13 ... Bohužel se jedná o dost nepovedený klon. Otřesné herecké výkony, žádné gore efekty, málo krve, málo vražd a "šokující" odhalení na závěr, které ale nebylo vůbec šokující ... Skoro celý film jsem měl pokleslou čelist v němém úžasu, jak se dá zprznit poměrně skvělý námět. A snad s vyjímkou opaření pedofilního kuchaře a závěrečné "šokující" scény nebylo ve filmu nic co stálo za shlédnutí nebo zapamatování. 20 %

Uvězněna s monstrem (2010)

Další fim v němž dostala logika těžce na prdel. Nelogický scénář, nelogické chování postav, nelogické vysvětlení příběhu atd. Nedávalo v tomhle filmu nic smysl a to počínaje partou "lovců duchů" a "monstry" konče. Dokonce ani název (český) nedával smysl. Přes to všechno se na film dalo dívat, ale musí se to brát spíš jako thriller(a to ještě hodně amatérský), protože jako horor nefunguje vůbec. 33 %

Temná polovina (1993)

Zajímavý horor o fiktivním/skutečném vrahovi. Škoda jen, že napětí skoro nebylo a děj byl příliš rozvláčný a plytký. Filmu by prospělo zkrácení alespoň o 30-40 minut, pak by to byla pecka. Protože tenhle film má příliš mnoho hluchých míst. 63 %

30,000 mil pod mořem (2007)

OMG ! Co tohle zase mělo být ? Jedna hvězda za některé celkem solidní efekty, ale jinak je to brak. Ať už podle herců nebo podle příběhu, furt je to jenom blbej brak. 14 %

1942 (2005)

Hodně slabý rádoby horor. Děj prakticky o ničem a celý film o ničem. Všude jen nuda a šeď. Málem jsem usnul než jsem se propracoval ke konci a to stopáž není nijak přehnaná. 15 %

Karneval duší (1962)

Na svou dobu dost zajímavý duchařský kousek, který si dobře hraje s atmosférou a herečka v hlavní roli byla opravdu úžasná když byla vyděšená. Atmosféra postupně graduje až k finiši, který je ovšem tak trochu předvídatelný. 64 %

Dům, kde přebývá ďábel (1982)

Trapná a ani trošku děsivá duchařina na japonský způsob. Triky byli dost ubohé a málo strašidelné. Jediný pozitivní nápad, který ovšem taky nebyl strašidelný, ale spíš jen nechtěně vtipný, byl útok těch metrových gumových krabů ... 40 %

Azyl (2008)

Tuctová, nijak zajímavá a zvláštní duchařina. Příběh je plný klišé a ačkoliv po technické a trikové stránce není špatný, ničím mě nezaujal. Průměr žánru. 55 %

Kukuřičné děti 2: Poslední oběť (1992)

O dost horší než jednička. Navíc se ani moc nevraždí a je tu málo krve. Triky nic moc, herci toporní a to jak dětští představitelé tak dospělé role. Jediná zapamatovatelná scéna je krvácení z nosu v kostele jinak nic moc. 45 %

Prokletí Salemu (2004) (TV film)

Oproti originálu dost ztrácí na atmosféře, nicméně i tak je to zajímavá upířina. Film se drží originálu tak pevně jako dítě máminy sukně a nevím jestli je to dobře nebo ne. Možná jsem čekal nějaké menší změny, protože takhle je to skoro jako přes kopírák. Film rozhodně neurazí, ale ani moc nenadchne. Prostě chybí atmosféra a s tím se nic dělat nedá. 50 %