Solaris (1972)

I když jsem hlavní myšlenku filmu úplně přesně nepochopil, film se mi velmi líbil. Silná atmosféra tajemna a záhad. Sci-fi jako hrom. Jen mohl být film o cosi kratší, přece jen celková délka je děsivých 165 minut a film má slabší rozjezd, prvních cca 30-40 minut je dost jalových, ale dá se shlédnout bez známek nudy. 79 %

Rocky V (1990)

Poněkud zbytečný film. Po největším vítězství své kariéry se rocky propadá až na samé dno. Přijde o peníze i o majetek. Navíc Rockyho podlomené zdraví nedovolí další box a vydělání peněz. A tak se Rocky vrací kde začínal a zažívá opět zažívá problémy smrtelníků. Najde se v nadějném Tommym a trénuje ho. Tommy se na něj vykašle a nakonec dojde i na souboj, ale nejedná se o box, ale o pouliční bitku. Příběh o ničem. 45 %

Rocky IV (1985)

Dobro vs. zlo, Amerika proti Rusku, pomsta za zabitého přítele, spousty emocí ... i když je to na první pohled strašně klišovité, v tomhle případě vše skvěle funguje a je to akční drama jako hrom. Tvrdý trénink, dynamický souboj neschválený boxerskou federací. Rocky v nejlepší formě v jaké kdy byl. 86 %

Rocky III (1982)

Rocky je víc celebrita než boxer. Pózuje v reklamách na drahá auta a oblečení, žije si v přepychu a sem tam sejme nějakého vyzyvatele. Vše se mění když se chystá na odpočinek, ale přijímá výzvu Clubbera Langa. Černý boxer pošle Rockyho k zemi v druhém kole a ke všemu umírá jeho přítel a trenér Mikey a Rocky se ocitá na dně. Naštěstí přispěchá na pomoc Apollo Creed a s jeho pomocí se Rocky vrací na vrchol ... Poměrně o dost slabší než předchozí dva díly, přímočarý a ničím zajímavý příběh, snažící se zaujmout emocemi. Tady bych řekl, že se začíná vařit z vody. 65 %

Rocky II (1979)

Ve dvojce se o dost víc tlačí na pilu co se týká emocí. Rocky se dostal nahoru, ale pomalinku zase padá dolu a tak příjmá výzvu Apolla na odvetu. Příběh který z Rockyho dělá již definitivně legendu a mistra boxu. 82 %

Rocky (1976)

Zajímavý příběh o zrodu legendy, plynoucí v poklidném tempu. Dramatický příběh amerického snu jak vyšitý. 85 %

Americký cyborg (1993)

V budoucnosti po nukleární válce běhá těhotná, nepolíbená ženská s dítětem ve flašce, spolu s cyborgem, který neví, že je cyborg vstříc lepším zítřkům a honí je cyborg který ví že je cyborg. OMG ... Příběh je kravina, zpracování taky za moc nestojí, špatní herci a ještě horší lokace a kostýmy. Co víc si přát ... když je člověku 12 let ... ale takhle bohužel. 8 %

Chuckyho sémě (2004)

Ale tak jo, nebylo to tak zlé jak jsem očekával podle komentářů zde. Pár vtipných okamžiků a pár mrtvol. To je tak nějak všechno, Chucky se moc nesnaží a ani ostatní ne. Humoru ubylo, vražd také, ale na to že se vaří z vody to nebylo tak zlé. je to taková příjemná oddychovka, ale kvalit starších sourozenců nedosahuje. 55 %

Omen 3: Poslední střetnutí (1981)

Hmmmm, tak třetí díl série je celkem povedený, vzhledem k tomu, že se jedná o tentýž sáček čaje, tak se z něj asi víc vylouhovat nedá. Atmosféra byla trochu slabší, ale stále si drží dobrou úroveň. Potěšila přítomnost zvířat oproti dvojce kde chyběli. Naopak dost zamrzí konec, který byl podle mě hodně useknutý a klišovitý. Samozřejmně nikdo nedokáže Damiena zabít, kromě nasraný a zhrzený matky .... 68 %

Damien (1978)

Kde jednička končí dvojka začína ... Tak by se dal definovat děj filmu. Odrostlejší Damien je ještě démoničtější a jeho nohsledi také. Snad jen škoda, že zvířátka v tomhle filmu neměla skoro žádnou roli. Jediné co mě na tomhle filmu, stejně jako na prvním trochu štvalo, že ačkoliv se nejednalo o nějaké pobožné lidi, všichni ihned uvěřili v tom že Damien je ďábel. Myslím, že kdyby se na scéně zjevil Freddy Krugger, bylo by to věrohodnější, než okamžitá fanatická víra ... Nicméně když se přes to člověk přenese a okusí opět příjemně mrazivou atmosféru, užije si skvělý film. 81 %