V/H/S/2 (2013)

Toto mi teda ako skvelý horor určite nepríde. V tejto druhej časti som nemal aspoň parkinsona z trasúcej sa neustálej kamery. Nemôžem si pomôcť ale mne to príde ako zlepenec študentských alebo garážových filmov, ktoré natáčali totálni zhulenci. Aspoň že sa dalo pozrieť na časť poviedky s názvom Phase I Clinical Trials, kde mal pacient tzv. robotické oko cez ktoré videl duchov - z toho aspoň viem, že ak sa ich budem chcieť zbaviť, tak si mám zatrtkať. Potom sa dalo pozrieť ešte na polovicu časti Safe heaven, kde sa bláznivá sekta bude samo vraždiť. Tie zvyšné časti A ride inthe park a slumber party, to bola hotová katastrofa. Tvrdím na VHS a VHS2 iba jedno vymazať a zabudnúť.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

I keď miestami trošku viac preexponované, i tak to nebol zabitý čas a určite to stálo za pozretie. Juniora a seniora Mc Clainových nie je pekné nasrať. Niektoré scény boli obstojné a to najmä scéna na diaľnici, tá veru nemala chybu. I keď zoberiem všetky klady filmu, stále mi vychádza iba jedno a to, že Smrtonosnú pascu mali ukončiť štvrtou časťou. V závere si taktiež mohli odpustiť srdečné výlevy otcovskej lásky, ktoré tam veru nepatrili. Priemerná béčková Die Hrad so starnúcim Bruce Wilisom, ktorý dúfam týmto ukončí pôsobenie skvelej série predošlých častí. Hodnotenie dávam slabunké 3 hviezdy, ale keby som to mal vyjadriť v percentách tak potom niečo okolo 45%.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Pre mňa osobne bol toto teda poriadny prepadák. Jedine ozajstné pobavenie vo filme bol asi haluzny trol. Keď to porovnám s filmami ako bol Van Helsing alebo Kliatba bratov Grimovcov, tak Janiček a Marienka by mal suverénne posledne miesto. Nejdem to však úplne kritizovať, pretože si to určite nájde svojich fanúšikov.

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Niečo iné, čo nám ponúkli predchádzajúce časti a už len kvôli tomu si táto časť získa svojich fanúšikov.

Bez dechu (2011)

Pár svetlých momentov, ale to je tak asi všetko. Inak je to slabé a priemerné Béčko.

Hra s nevěrou (2005)

Vynikajúce herecké výkony plné zvratov. Určite film, ktorý si svojho diváka pridrží a donutí ho dopozerať do konca.

Rudá planeta (2000)

Sci - fi filmov nie je veľa a keď aj sú, tak sa na to nedá pozerať, ale na tomto som sa celkom slušne bavil.

Catwoman (2004)

Keby nebolo Halle Berry tak vo filme sa naozaj nedá na nič dívať. Asi ona jediná si túto rolu naozaj aj užívala.