Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Nenesu nadšení jako všichni ostatní.. Celou dobu jsem z filmu cítila potřebu vytřískat z toho co nejvíc peněz na úkor kvality (a ani úžasné efekty to nezachránily).

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Nejlepší sci-fi, aneb když vás seriál donutí sedět u obrazovky 10 hodin v kuse. Netřeba komentářů...

Skyfall (2012)

Daniel, Judi, Raplh a Javier? Sorry, ale jaké jiné hodnocení mám dát :) V poslední době jediný film, který mě k smrti nenudil a dokonce jsem se dobře bavila. Pro dávku zábavy zmáčkněte Skyfall!

Na cestě (2012)

NE! Čtyři pokusy to dokoukat a i to je snad málo. Film mažu z hardisku a ani mě nezajímá, jak to dopadne. Ono to stejně podle mě nijak nedopadne.. :D

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Další příklad naprosto zbytečně točeného filmu. Chtíč ždímat peníze na klasikách už mě pomalu začíná štvát. 3* za úžasné masky, kvůli kterým jsem to pustila.

Noční rande (2010)

Čekala jsem nějakou ušmudlanou, typickou romantickou komedii o nudném americkém páru, ale dostalo se mi skvěle fungující akční zábavy. A jsem i ráda, že jsem si nepřečetla popisek filmu, protože by to zkazilo celou zábavu! :)

Frankenweenie: Domácí mazlíček (2012)

Zaručená kvalita od Burtona? Ano i ne. Asi do poloviny to byla nepředvídatelná hororová "pohádka", kterou jsem už chtěla nominovat na nejlepší animák roku. Bohužel jsem to asi zařekla, protože konec byl nehorázně nudný, celý moc akční, takže se to k celkovému ději vůbec nehodilo.

Bomb Girls (2012) (seriál)

"Same war, different battles" Válečný seriál z prostředí továrny na zbraně, kde hlavní roli mají ženy. Vyzdvihla bych hlavně skvěle napsaný scénář a postavy, díky kterým jsem hltala díl za dílem. Osobně mám hrozně ráda téma 2. světové války z pohledu žen, takže stejně jako Síla odvahy, je toto pro mě úžasná podívaná.

Lolita (1997)

Skvěle zfilmovaná knížka! Asi týden před zhlédnutím jsem ji četla, takže jsem měla všechno čerstvě v paměti a opravdu smekám. Hlavně ústřední dvojce se povedla. Jediné co bych vytkla byla hudba, která se mi do toho opravdu nehodila.