Marťan (2015)

Miluju sci-fi, ale toto bylo "jen" pěkné. Nic víc bych k tomu ani napsat nemohla. Napětí žádné, fascinace žádná.. V porovnání s Gravity, kdy jsem v kině seděla přimáčknutá do sedadla a ani nedutala, se to nedá srovnávat. Film jsem si užila, ale něco chybělo, a udělalo to velký rozdíl.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Zklamání. Film celkově dynamický, utekl.. Ale na mě hodně zbytečných hlášek a NIC se tam nestalo, kromě posledních pár minut. Přijde mi to jako vyšlapání cestičky pro další díl, na který, přiznejme si to, půjdeme stejně všichni do kina i kdyby to měl být sebevětší propadák....

Živí mrtví: Počátek konce (2015) (seriál)

Miluju The Walking Dead. Ten komix, ne seriál. Nicméně FTWD jsem si nemohla nechat ujít kvůli Alycii Debnam-Carey. Celá natěšená na propuknutí apokalypsy a jediné, čeho jsem se dočkala, bylo rodinné drama. Každým dílem to bylo horší a horší, nicméně sleduju dál jenom kvůli ní.

Jenny se vdává (2015)

Katherine i Alexis jsou skvělé herečky, ale lesby jim prostě nejdou. Aneb jak vás může unudit téma blízké tak, že v polovině usnete.

Bojovník (2015)

Viděli jsme milion podobných filmů, nicméně já je miluju! Ať je to jen opakování témata, ať je to jen motivační nakopávač, je mi to jedno. Já se nechala emočně vydírat a užila si to plnými doušky.

Sicario: Nájemný vrah (2015)

V celku utahaný kousek, který od první půlky ztratí absolutně na napětí a donutí jen čekat na konec. Skvělá hudba ani Emily Blunt tomu nepomohli.

Da Vinciho démoni (2013) (seriál)

V tomto prostředí jsem jako doma. Florencie, Řím, papež, politické tahanice a samozřejmě Da Vinci. Skvělé téma, dynamicky natočené, plné historických fakt, kterých bych se ale držela trochu víc a netahala tam např. Draculu, ačkoliv chápu že to primárně není historický seriál ale spíš fantasy. Možná je to má láska k The Borgias a Assassin's Creed, možná jsou Da Vinciho démoni fakt tak dobří..Nicméně "Každá otázka, kterou zodpovíš, vede jenom k další otázce.." :) Jo, a musím pochválit Blakea Ritsona, ten mi zůstane pod kůží ještě hodně dlouho! 1. série - 9/10, 2. série - 9/10, 3. série - 7/10

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

1. série - 9/10, 2. série - 9/10, 3. série - 7/10

Všude dobře, doma peklo (2015) odpad!

Podobné filmy si pouštím v neděli odpoledne ke siestě, většinou protože v nich někoho znám a chci vidět (Heigl, Brewster). Většinou ty filmy jsou i koukatelné a nějakým způsobem mě chytnou, ale tohle byla jedním slovem katastrofa. Větší ptákovinu jsem neviděla už hodně dlouho.