Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Hodně jsem se tomuto seriálu bránila - nebyl čas, chuť, nálada a já si postupem času začala říkat že je to tak vždy u nejlepších filmových děl, že si na ně prostě neudělám čas a pak chrochtám blahem. Jak jinak, podle mého očekávání mě tento seriál tak dostal, že bych si nejraději naliskala, že jsem to nepustila dřív.. Každý díl utekl jako voda a já chtěla víc. Bratrstvo neohrožených má hlavu a patu, nesnaží se ze sebe dělat něco co není a měl by se pouštět na školách v dějepisu..

LOL (2012)

Tady se snad není ani o čem bavit. Francouzská předloha byla úžasná, tohle se s tím nedá srovnávat. Koukat se na to dalo, ale tím to tak končí.

Hněv Titánů (2012)

Tohle se mi rozhodně líbilo víc jako první díl, ani nevím proč. Pěkné efekty, příběh ušel, nenudila jsem se..Průměr.

Dead Season (2012)

Komunita? Tropický ostrov? Proč mi to až moc připomíná Dead Island a The Walking Dead?

Máme rádi velryby (2012)

Měla bych se přestat dívat na filmy se zvířaty, protože jsou vždy strašně dojemné a navíc, když se v nich objeví jedna z mojich oblíbenkyň jako je Drew Barrymore, nemůže to dopadnout zle. Opravdu krásná podívaná, kdo si chce večer jen tak poplakat, hurá na Big Miracle! :) A absolutně nechápu zdejší hodnocení, opravdu po těch pár letech zde jsem došla na to, že lidé jsou tu úplně bezcitní a sledují filmy jen kvůli tomu, aby měli ve statistikách o 1 film více...

Zmizelá (2012)

Film jsem si pustila kvůli známým jménům (Seyfried, Carpenter, Moennig) téměř okamžitě od shlédnutí traileru a rozhodně nejsem zklamaná. Sice to mohlo mít víc propracovaný děj, víc vysvětlenený (třeba toho vraha mohli víc rozebrat), ale i tak, docela dobrý akční thriller, který doporučím známým.

Yes or No, Yaak Rak Kor Rak Loey (2010)

Strašně milá podívaná, troufám si říct že jedna z nejlepším romantických komedií které jsem viděla. Nemám moc ráda asijskou tvorbu, takže jsem byla opravdu mile překvapena. Jediná věc, kterou musím vytknout je neustálá hudba, kterou bych občas na chvíli vypla.

Colombiana (2011)

The only thing wrong with Zoey Saldana in Columbiana.. Was that there wasn't enough Zoey Saldana in Columbiana.

Klukanda (2011)

Skvělé, procítěné drama, které jsem absolutně hltala. Herecké výkony byly dechberoucí, hlavně Zoé Héran..Nebýt useknutého konce, hodnotím výš.