Partička (2009) (pořad)

Na pobavení dobré, úžasná Peťa Polnišová, no co víc bych si mohla přát... :)

Piráti na vlnách (2009)

První polovinu filmu jsem měla na očích růžové brýle a říkala si, jak to je super vtipný film. U druhé poloviny jsem už byla nas*aná a chtěla to vypnout. Takovou stupiditu jsem ještě nezažila..

Planeta 51 (2009)

Pěkná komedie, ale přiznejme si to, místy trochu nudná a absolutně ohraná..Celý film spravil jen maličký robot alá "Wall-E" :)

Po životě (2009)

Zajímavé pojetí smrti, ale ne moc chytlavé, částmi prázdné.

Precious (2009)

Velmi silné téma, skvěle zpracované, ale i tak tomu něco chybělo, bohužel nemůžu zjistit co. Paula Patton byla úžasná.

Případ číslo 39 (2009)

Druhý Orphan :D Film to byl celkem dobrý, lekačky dobré, ale už probůh NE víc takových filmů...

Psychoville (2009) (seriál)

To je tak nechutný a debilní, až je to super!

Rec 2 (2009)

Sem tak vystresovaná, že ani nevím jestli tomu chci dát odpad nebo 5*. Já se třepala už na začátku, a to tam ještě nic nebylo :D

Rychlí a zběsilí (2009)

Pffff..Dívala jsem se na to hlavně kvůli Michelle a co se nestalo? Od 15té minuty, kdy ji zavraždili, mě film nebavil, přímo nudil. Snad už to jen zachraňovala krásná Jordana.

Single Man (2009)

Single mana jsem viděla už před nějakou tou dobou, ale rozhodla jsem se ho ohodnotit až po půl roku, kdy se mi rozleží v hlavě........Ok, I'm just kiddin', zas tak dobrý nebyl :D Hodně citlivý film, kde Colin zase exceluje, spolu s Nicholasem, aneb Tonym ze Skins. Bohužel nebyl zas tak dobře natočen, aby mě ta citlivost rozbrečela nebo donutila podívat se na to znovu..