Don't Move (2013)

Na kraťas jsou ty triky naprosto úžasný.

Room 8 (2013)

Ústřední nápad nezapře inspiraci v Nolanově prvotině Doodlebug, ale mě to připomnělo i tento francouzskej kousek http://www.csfd.cz/film/208302-znameni-ve-zdi/ Celkově spokojenost a jak tu někdo napsal; roztáhnout to do celovečeráku, tak jdu do kina.

The Black Hole (2008)

Jo, takhle jo. Hned zítra si v kanclu vytisknu svojí vlastní černou díru .-)

Doodlebug (1997)

Nolana mám rád, ale odmítám se přidat k místnímu nadšení. Pokud by to nebylo od něj, mělo by to tady tak 54%. na debut OK, ale víc, jak 3* si tenhle krátkometrážní filmek nezaslouží.

Animal (2014)

Nečekejte nic objevného. V rámci žánru jde ale o lepší průměr. Parta lidí v lesní chatě a po krku jim jde záhadné zvíře. Ocenil jsem jeho osmdesátkovou podobu - tj. žádné CGI, ale hmatatelná nestvůra s fajn lookem.

Nezapomenutelné prázdniny (2013)

Na konec léta ideální film. Sam Rockwell je tu za takovýho überpohodáře, že byste s nim z fleku vyrazili na pivo. Pro mě jedna z nej mentorských (jak to lépe vystihnout?) postav EVER!

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Oproti solidní jedničce docela sešup. Hlavní hrdinka řve opravdu nesnesitelně, banda záporáků je taková nečitelná, revenge killy nic moc - až na vejce na podlaze, zkrátka taková zbytečnost.

Plivu na váš hrob (2010)

V rámci remaků jde o tu lepší půlku. Pomalejší rozjezd vynahradí revenge killy, které opravdu stojí za to.

Polární stanice Zebra (1968)

Uf, dokoukal jsem to, ale bylo to taaaaaaaaakhle pomalý. Film je jednoznačně poplatný době svého vzniku. Zápletka je v jádru fajn, ale tohle by se dneska dalo narvat do 50 minut jedné seriálové epizody.