Umlčeni (2008)

Lehce nadprůměrné. V rámci žánru.

Jatka č. 5 (1972)

Těšil jsem se. Potom jsem se snažil, dal tomu cca 50 minut, ale pak jsem prostě usnul, protože mi to přišlo pouze jako náhodné řazení životních situací jednoho skorozoufalce smíchané s jeho představami. Pokud tam není nějaký zázračný a pointu osvětlující konec, tak je to ztráta času.

Vynález (2004)

Musím přiznat, že jsem nebyl dostatečně soustředěný, a tak jsem se v tom úplně ztratil. Ale nejspíš tomu dám druhou šanci a definitivní hodnocení přidám až potom...

Dokonalý únik (2009)

Ale jo, já tomu nakonec dám za 4*. Ale má to řadu nelogičností. Hlavně co se týče chování některých postav. K dokonalosti tomu prostě něco chybí, ale i tak jde o nadprůměrnou podívanou v rámci žánru. A jestli většina těch záběrů na přírodu byla skutečná a ne digitálním efektem vytvořená, tak teda valim bulvy jak je Havaj nádherná - úplně jak krajina z Avatara :-)) ;-)

Hellraiser (1987)

Kdysi možná, ale dnes jsem dostal jen další zklamání z klasiky žánru.

Lovec vetřelců (2003)

Slušně to našlápne, ale pak to utne relativně rychlej konec. Jeden z mála filmů, po jehož shlédnutí musim říct, že by to chtělo delší stopáž.

Stan Helsing (2009)

"Ne Van. Stan." Kdyby mi bylo 13 a bylo to před 10 lety tak by mě to možná i trochu bavilo. Respektive by mě bavilo koukání na Pocahontas Revival a zdravotní sestřičku. Dneska už se polonahý krasotinky vyskytujou na netu v počtu větším než obrovském, takže mi trochu uniká účel vzniku tohoto filmu, protože vtipný to rozhodně není a navíc je to k smrti nudný.

Policajt ze sámošky (2009)

Bože, čekal jsem ujetou bláznivou komediii, ale dostal jsem nudnou snůšku slz. Ale nad čím? To po mě nechtějte vědět, protože to fakt nevím...

Zvláštní dny (1995)

Tenkrát (1995) možná hit. Dnesk jen řadová sci.fi, která ale aspoň nenudí a je příjemně koukatelná. Ale hlavní postavy mi moc sympatické nebyly.

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Až moc dlouhé a rozvleklé. Humor žádný zběsilý, jak by mohl někdo čekat... Ve výsledku vlastně trochu nuda.