• Krátkometrážní

Morbius (2022)

Je neuvěřitelné jakým způsobem můžou vzniknout upíři a ke všemu jak silní a s jakými nádhernými schopnostmi. Co se týká filmu, je to zábavné, jednoduché a nepřekvapivé. Naštěstí to umí zabavit a nudit se u toho moc nejde. Zkrátka taková krvavější pohodovka.

Život (2017)

Skvělé obsazení a dobré téma. Já prostě takové filmy rád, ale nemohu se ubránit tomu, že jde pouze o kopii vetřelce s jinou potvůrkou. Několik samoúčelností a logických nesmyslů filmu moc neprospívá a atmosféra průměr. Celé mi to přijde jak poloviční vetřelec. Ale na jedno skouknutí v pohodě.

Pearl (2022)

Prequel k nechutnému X, kde west předvádí téměř dokonalou práci při vykreslování hlavního záporáka. Film je více drama než horor, ale to neznamená, že těch pár lahůdek co nabízí  že nestojí za to! Zpomalování kamery, hudba i výrazy hlavní herečky ukazují vraždícího psychpata jak se patří a opravdu jsem di to užíval. A teď šup sem s trojkou!

Vymítač ďábla: Znamení víry (2023)

Gordone Greene Halloween jsem ve všech 3 dílech snesl od tebe v pohodě, i když ta trojka to už jsi docela jebal, ale tohle? Jsi psychicky v pohodě? Viděl jsi první díl? Jako sorry, ale rady atmosféra nikde, pointa nahovno a ještě necháš všechny prohrát! Dej si sprchu než takhle skurvíš další film!

Řbitov zvířátek: Pokrevní linie (2023)

První díl byl hodně dobrý, ale tohle je horší. Je to hrozně ukecané a natahované. Vraždy a brutality v pohodě, ale naprosto bez napětí. Díky dobré produkci se to nějak utáhlo, ale režisérka by měla zůstat maximálně u scénáře.

Pět nocí u Freddyho (2023)

Film má dobrou pointu, dobré herce a je celkově slušně pojatý. Má sle jednu obrovskou chybu nemá atmosféru a mohlo to dopadnout mnohem lépe. Takhle je to akorát rodinný film s hororovým tématem a nádechem. Škoda!

X (2022)

Prostě west! Jeho styl je nezaměnitelný a pro nadrženého hororového fan má vždycky něco navíc. Téma v pohodě a ničím výjimečné ale kreativita a zpracování to opravdu stojí za to! Celkové hodnocení zde úplně mimo!

V zajetí (2020)

Téma magor matka co týrá svou no-dceru a zpracování i když napínavé, tak zcela průměrné. Škoda šlo z toho vymáčknout více.

Nymfomanka, část II. (2013)

Druhá část přesně navazuje kde skončila ta první, tak je jasné že mladistvé užívání si je pryč a vice se podíváme do hloubky povahy a myšlení naší nymfomanky. Viděl jsem režisérskou verzi a jsem za to rád, jelikož jsem si to parádně užil. Bohužel s čím trochu nesouhlasím je úplný konec, ale to je můj osobní problém. Jinak lépe toto téma asi zpracovat ani nešlo!

Přízraky v Benátkách (2023)

Průměrná adaptace s mysteriózními a hororovými prvky. Nejhorší byl pro mě styl vyprávění  jelikož jsem u toho usínal a na konci už jsem spal. Bohužel nemůžu více, jelikož ve většině části filmu při vyprávění se přešlapuje na místě a získává čas a to mě prostě nudilo. I když se snaží mít dobrou atmosféru, díky prostředí a tématu které je v pohodě.