• Krátkometrážní

Pátek třináctého 6: Jason žije (1986)

Po tragické pětce přichází svižný, krvavý a s dobrou pointou další zářez... velice solidní díl s fajn atmosférou. Svým způsobem i trochu pětku ignoruje což jsem i rád!

Pátek třináctého 5 (1985)

Pátý díl je nejhorší ve všem! Ani máma ani jason, scénář a postavy k zblití! Nesympatické, nudné a trapné! Potěší akorát některé mordy a kozy. Režijní peklo prostě!

Pátek třináctého 4 (1984)

Rozhodně to není lepší jak třetí díl. Svým způsobem to kopíruje díly předchozí. A final chapter? Proč není tam opodstatnění ani důvod končit!

Thor: Láska jako hrom (2022)

O dost slabší jak předchozí díly. Vážná rovina není už vůbec jen komedie a vztahy. Co se týká bitev také slabší. Škoda!

Nenávist (2020)

Další hororový zářez je zde. Bohužel film se nesnaží nic vysvětlovat a jen sází na smrti, nechutnosti a občasné lekačky. Film má obrovský problém a to je to že neumí zaujmout a spíš nudí. Škoda protože produkčně to mělo všechno co bylo třeba.

Thor: Ragnarok (2017)

Pohodovka... tváří se to strašně vážně, ale zároveň film používá nonstop humor při každé situaci kdy film odlehčuje. Za mě v pohodě a pokud jde o pobavení tak zo se mu daří. Souboje stojí za to!

Jan Žižka (2022)

Nejdražší historický český film o Žižkovi! Skvělé téma, skvělý herci ale Jákle ty jsi fakt ocas. Proč jsi udělal pouze zrod vojevůdce, ale neukázal jsi světu bitvy a více zajímavých událostí z jeho života! Jinak dramatická část to ti jde!

Marťan (2015)

Ridley a scifi to je prostě jeho. Geniálně a bezchybně zpracované téma. Potěší hra s real i trochou štěstí. Vše víceméně klape jak má. Jen škoda že pár chyb na kráse se přece jen našlo.

Hypnotik (2023)

Dobře obsazený film s dobrou zápletkou i pointou, kdy se Rodriguez snaží kopírovat nolana, jak hudbou, tak akcí a vlastně vším ale při porovnání žalostně selhává. Film je předvídatelný a pozorný divák přijde na všechno velice rychle což je škoda. Konec mohl lépe vygradovat a s tou kamerou si to chtělo více pohrát. Takhle bohužel jen průměr.

Super Mario Bros. ve filmu (2023)

Mario je zpět... divím se tak velkému úspěchu ne to přijde jako dobrá adaptace ale pořád průměrná... raubíř Ralf myslím měl o něco lepší dej dokonce... ale pro děti bomba, mohlo to být klidně o něco delší.