John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Milá pohádka se spoustou počítačových animací a snadno předvídatelným dějem... na deštivé odpoledne, proč ne?

Divoké včely (2001) odpad!

No, když čtu ty místní superlativy, musím jen kroutit nechápevě hlavou. Debilita, debilita, debilita. Nic jiného o tomto filmu napsat nemohu... jo, vydržel jsem na to koukat asi 20 minut.

Underworld (2003)

Mám rád tento typ filmů a latexová Kate je tu k nakousnutí.

Ať vejde ten pravý (2010)

Ze švédského originálu jsem viděl jen krátkou ukázku, musím ale objektivně uznat, že tento remake se mi líbil mnohem víc. Už jen výběr představitelů pro hlavní dětské postavy nemá chybu. Abby má neskutečné charisma a Owen je daleko zranitelnější než jeho švédský předchůdce, který mi přijde spíše jako pěkný sígr.

Apocalypto (2006)

Po filmařské stránce tomuto snímku asi moc vytknout nelze, ale pan Gibson by měl minimálně navštívit psychiatra a podrobit se nějaké uklidňující terapii. Myslím, že s tím násilím to fakt přepískl.

Alois Nebel (2011)

Dějově velmi slabé, příběh sotva zaujme. Zpracování se mi ale líbilo a atmosféra mi přišla hodně autentická.

Hlídač mrtvých (1997)

Byl by to výborný thriller, jen mi nesedl fakt, jak je možné, že se na pozici policisty kriminalisty dostane nekrofilní úchyl s kriminální minulostí... no, ale jinak je Nick Nolte zase správnej záporák, jako obyčejně.

Kostka (1997)

Originální námět, skvělá atmosféra, jen to extrémně laciné provedení bylo až příliš znatelné.

Kostka 0 (2004)

Určitě nejslabší z celé série, hodně zbytečné ale ne zas tak úplně pitomé. dvě a půl... no, tři čtvrtě.