Kostka 2 - Hyperkrychle (2002)

Proč takový odpor zde k tomuto filmu... Mně se líbil a i když už to bylo jen jakési "pokračování" v jiné kostce, tak se mi to líbilo víc jak jednička. Některé pasti šly hodně za hranice mé představivosti.

Válka Bohů (2011)

Opravdu, hodně hodně slabé, infantilní až debilní. Děje sotva tak na mizerný večerníček, "herci" toporní, bohové, alespoň dámská část sice velmi atraktivní, ale naprosto neuvěřitelní a komičtí. Počítačové efekty... těch už jsme viděli jinde a lepších, takže snad jen jednu hvězdu za hlavního padoucha Rourkeho, ale ten to fakticky vytrhnout nemohl. A vy, co dáváte 3 hvězdy a víc: opravdu byste tuhle hovadinu chtěli vidět ještě jednou?

Váha vody (2000)

Jednu hvězdu pro Penna, ale jinak mě tento film absolutně neoslovil.

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

Jednu hvězdičku za hlášku: "To mluví z hladu". Více opravdu tomuhle splácanci dát nemohu a nechci. Objevila se zde řada výborných herců, ale ti fakt neměli co hrát.

Černý meč (1976)

Jako dítko školou povinné jsem na tomto snímku byl v kině a moc rád bych ho ještě někdy viděl. Snad bych nebyl zklamán tímto hodně romantickým příběhem.

Londýnský gangster (2010)

Na víc než za 3 to nevidím. Vcelku průměrná gangsterka s hvězdným obsazením. Keira ovšem toporná jako obvykle, ta se fakt hrát nenaučí!

15 minut (2001)

Je veliká škoda, že Karel Roden (nebo jiný výborný český herec) nedostal již takovou hereckou příležitost i v dalších zahraničních filmech. Ukázal totiž, co je herecké mistrovství a i takový herec, jakým Robert De Niro bezesporu je, vedle Rodena jen sekunduje.

Divoké pivo (1995) odpad!

Opravdu silně debilní.

Pasti, pasti, pastičky (1998)

Skvěle natočeno, perfektní výkony pánů Hanáka a Donutila. Možná to mohlo být o 30 minut kratší...