Orlí pero (1979)

1 hvězda za hezkou přírodu, jinak otravná nuda od začátku do konce. Nedoporučuji.

Tyranosaurus (2011)

Plných 5 ne za to, že by se mi film líbil, ale právě naopak. Při jeho sledování se mi několikrát udělalo opravdu hodně špatně. Nováci, vy se tomuto snímku ale vyhněte...

Pink Floyd: Živě v Pompejích (1972)

Jeden z nejlepších a nejzásadnějších záznamů rockové hudby, jaký byl kdy pořízen. Bohužel žvanění mezi sladbami jinak fantastickou atmosféru strašlivě ruší, škoda, že režisér Director's Cut tyto pasáže nedal do bonusů... No, snad někdy příště.

Kletba bratří Grimmů (2005)

Poprvé jsem tento film viděl v r. 2006 a celkem se mi líbil. Podruhé v roce 2011 a měl jsem co dělat, abych jej dokoukal... Strašná nuda.

Televarieté (1970) (pořad)

Inteligentní humor který se s příchodem polistopadové "demokracie" z televizních obrazovek zcela vytratil a byl nahrazen kanálovou exhibicí tzv. celebrit.

The Hunter (2011)

Kdyby za nic jiného, tak za tu krásnou přírodu. Ale i příběh se mi do duše zapsal na hodně dlouho.

Titus (1999)

Tak 15 -20 minut jsem rozdejchával prostředí a celkové pojetí příběhu, potom mě ale naprosto brilantní Sir Anthony Hopkins přikoval do křesla a místy jsem ani nedýchal. Je to vskutku Pan Herec!

Nákaza (2011)

Obsazení více než hvězdné, ale příliš se to vleklo a nic moc se tam nedělo. Porovnám-li tento snímek s dnes již legendární Smrtící epidemií, jsou dvě hvězdičky ještě nepřiměřeně vysoké hodnocení. Po druhém shlédnutí rád jednu a půl hvězdy přidám. Asi jsem při prvním kouknutí neměl tu pravou náladu. Moc dobrá atmosféra!

Johnny English se vrací (2011)

Po prvním shlédnutí nic víc než lehký podprůměr. Bohužel, po brilantní jedničce jsem toho čekal opravdu mnohem víc. Po druhém shlédnutí přidám ještě půl. Ono to zas tak špatné není vzhledem k tomu, že všechno už někdy ve filmu bylo. A po třetím zhlédnutí přidám ještě půlku, protože mě film nenudil a příjemně jsem se bavil. On ten Rowan fakticky umí - i když jako Mr. B (Bean i Black Adder) je nepřekonatelnej.

Okupace ve 26 obrazech (1978)

Velmi slušný příběh, jeho zpracování ale z dnešního pohledu moderního a zhýčkaného diváka již ne vždy obstojí.