Agent bez minulosti (2002)

Nadupané akcí, mělo to scénář, mělo to pohyb, mělo to v celku realistické scény a žádný zbytešný vokecávání a vylejvání srdcí, PROSTĚ FILM S KOULEMA

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

V prvních 45 minutách sem si myslel že se dílám zase na nějakou docela povedenou,bláznovou a nápaditou komedii, ale opak byl pravdou potéto době nás čekal neuvěřitelný spád a přál sem si ať je to jen sen a taky se mi to vyplnilo a vše dobře skončilo, kdyby ne tak by film dostal asi o 10% větší hodnocení a já bych by velice zklamaný.

Spider-Man 3 (2007)

Tak to vypadá že v celku zajímavé pokračování je ukonce. Navynážené scény naprosto kazily celý dojem filmu. Tentokrát se brečelo mnohem více. Písečné monsrtum bylo strořeno tak primitivně, že sem tomu ani nechtěl věřit.Nezajímavý konec. Na druhou stranu krásná Kirsten a pěkná grafika .

Moje superbejvalka (2006)

Správně uhozená komedie. Vceclku příběh se dal i sledovat, musíte uznat, že scénář velice pokulhával i když zde nebylo co vymýšlet. Skvělá Uma zahrála skvěle i když s mečem ji to sluší více. Faris je pokaždé krásná a hraje moc pěkně. Docela sem se zasmál takže jo ...

Prázdniny pana Beana (2007)

Velice ubohé, Beanovský styl zde naprosto ztrácel svůj jinak skvělý půvab. Nesmyslné lanaření s videokamerou mi už lezlo krkem a vůbec celé mi to připadalo jako reklama na debilní filmeček,...

Noc v muzeu (2006)

Až moc přemluveno, až moc přehráno. Málo akce, málo napětí, málo děje.

Presumpce viny (2003)

Snímek se mi velice líbil, velice se také podobá Skryté identitě. Skvěle vygradovaný příběh a zajímevě a vtipně pojatý scénář, zajímavá kamera, skvělá Eva Mendes a parádní Washington.

Sám doma 4 (2002) (TV film) odpad!

Hodně ubohé i na Happyend.

Pod povrchem (2000)

Nemohu si pomoci, ale ten film mě nadchl a to doslova. Skvělá Michelle Pfeuffer mě naprosto okouzlila. Hororové scnénky se mi opravdu líbili i když někdo může říci že jde o laciné a okoukané provedení, to mě nevadilo, byl jsem v té euforii, že mi vše připadalo skutečné. Jediný dojem z filmu mi zkazil Ford, ten se sem absolutně nehodil, prostě Michele si opravdu zaslouží lepšího.