Rolničky, rolničky (1999) (TV film)

Velice pěkné i když s okoukaným tématem, ale upřímné a poučné.

Lední medvídek (2001)

V celku hodně promyšlený děj. Zajímavá kombinace a zároveň poučná ve formě přátelsvní dvou odlišných stran ledního medvídka a jeho potravou. Vše okořeněno a různé doplňující vtipné pohádkové postavy a je z toho v celku uklidňující a krásný filmeček pro krátké noční večery.

Total Recall (1990)

Je to zajímavý film, zajímavé smyšlené a nadpřirozené postavy, ale. Za prvé Mars je poněkud nedokonalý a čas od času připomínal styl Soudce Dreda- prostě pohádkový thriller. O hodně hodnotnější a trochu podobný je film Věčný svit neposkvrněné mysli, nebo Valilkové nebe. Toto byla skutečně pohádka. Při závěrečné scéně si režisér zahrál i trochu na animátora a to do kontextu absolutně nezapadlo. Vče zachránili Arnyho vtipy.

Moje krásná čarodějka (2005)

Velice jsem se na film těšil, no je to skoro pokaždé, zase sem byl sklamán. Těšil sem se na Nicol ta byla super i když Tlumočnice ji sedla více. Will ten do kontextu absolutně nezapadl a role idiota se zmého pohledu k němu nehodí. Celý děj je postaven na hlavu a scénář velice slabý. V celku sem se i zasmál, ale 3 hvězdičky patří Kidman.

Medicopter 117 (1998) (seriál) odpad!

Strašná a nevynalézavá kravina, je škoda ničit si tímto seriálem televizi.

Trhák pana Bowfingera (1999)

Jeden z filmů, které jsou jako ušité na míru Murphymu -- dělat ze sebe chudáka o kterého nikdo v herecké branži nestojí -- tak to zahrál vlice pěkně a přesvědčivě. Čistohlavci, to byla sranda a do toho všeho Martin Steve který je sám o sobě skvělý bavič.

Strašidelný dům (2003)

Byl to dobrý film nemám ani moc co vytknou, ale celý příběh na mne působil příliž utahaně a nenapínavě. Film měl mít tak o 10 minut méně a potom by se na zhuštěné scény s dynamičtějším podtextem dalo možná trochu lépe dívat. Murphy si jede svou neurazitelnou kasiku a nevybočuje z řady, ale také ničím novým moc nepřekvapí, což je veliká škoda. Kydž začínal byl to jiný Murphy něž ho známe nyní.

Trestná lavice (2005)

Naprosto skvělá podívaná. Sice téma vězení je hodně omývané, ale v této podobě mělo šmrnc, bylo to vtipné a Sandler všemu dodal legrační a poučný nádech kvalitou bych film přirovnal s Vodonošem kde také exxeloval.

Cesta kolem světa za 80 dní (2004)

Slušná podívaná. Jackie se sem vůbec nehodil měl by zůstat u Police Strory. Corani se rozjel špatným směrem, Coogan si moc vyskakovat nemohl a bylo to vidět. Cesta byla moc rychlá a nezajímavá, moc nevyrovnaná a hodně skční. Špatný scénář a jediné co tomu všemu stálo v protiklad byli sem tam vtipné dialogy a scény. Myslím že 2 hvězdičky sou až moc.

Kutil Tim (1991) (seriál)

Skvělý nápad na zpracování scenérií pro nenáročné domácí kutili. Ovšem s tím problémem, že v domácnosti kde se seriál často také odehrával nebylo příliž toho k pokoukání. Nejlepší byl tajemný soused, který uměl vždy skvěle pozadit. Nebo skvělě oblečené a nafintěné hostesky přinášející Timovi potřebné komponenty k jeho show. Jeho filmová žena vl. jménem Patricia mi přišlamoc nevkusná a protivná. Takže proto žemám kutili rád a vážim si jich tak dávám za 4.