Yes Man (2008)

Opravdu na tomto filmu nehledám logiku a díval jsem se pro zábavu.. A ta byla.. několikrát jsem se hodně nahlas smál.. nejvíc asi při bitce před hospodou. Stárnouci Jim Carey má stále co nabídnout a Zooey je zde velice pěkná ozdoba.

96 hodin (2008)

Tak tohle opravdu můžu, Noir akčnák, ve kterém se pořád něco děje a hlavní hrdina v podáni Liama Neesona, ač v důchodovém věku, dává těm mizerům pořádně nafrak. Něco mezi Bournem a Odplatou, ač nejspíš a stupínek níž než oba vzory.

Hancock (2008)

První půlka na 4* a druhá na 2*, takže v průměru za 3. Vzpoměl jsem si na Jersey Girl od Kevina Smithe, kde W. Smith říkal že můsí točit tyhle béčka aby uživil rodinu..

Lovec jelenů (1978)

Ač je DeNiro v hlavní roli skvělý, zde mě ještě víc dostal Christopher Walken. Více než válečny film je to drama o přátelství a válka je zde zobrazena jen pro nastínění všech těch hrůz , kterým byli hlavni hrdinové vystaveni.

Kurýr (2002)

V tomto filmu jsem asi poprvé viděl usmívajícího se Stathama( i když jen na fotce). Jestli teda neměl na ten úsměv dubléra.

Walk the Line (2005)

Mám rád J.R.Cashe a tento film se mi opravdu líbil. Nikdy jsem moc neměl rád Reese Witherspoon, ale tady mě přesvědčila o tom že umí. navíc ty tmavé vlasy jí velice sluší.

P.S. Miluji Tě (2007)

Nápaditý příběh, nádherná Hilary, romantický Gerald Butler se svým úžasným irským přízvukem a podtrhnuto pěknou hudbou.

Top Gun (1986)

Nemůžu si pomoci, ale citim nostalgii. Jako malé škvrně jsem na tohle koukal pořád a chtěl být pilotem jako Maverick.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Nemůžu si pomoct, ale jsem toho názoru, že Rambo se měl na konci First Blood zastřelit, jak to bylo plánováno v původní verzi. Nevznikly by tak dva slabší díly, které z Ramba udělaly neprůstřelného zabijáka s kulasem v ruce. Aspoň tento díl vrací sérii kvalitu. Sice už nemá takovou hloubku jako First Blood, ale o to je krvavější a akčnější. A vše vrcholí jedním z nejlepších masakrů, které jsem na plátně viděl.