Okno do hřbitova (2011) (seriál)

Hodnotím jen dva díly, víc jsem zatím neviděl, není to žádná extra zábava, ale dá se na to koukat celkem v pohodě, jsou to krátké a výstižné příběhy, co jsem viděl tak i s určitým poselstvím. 40%

Carrie (1976)

Dnes již klasický hororový snímek Briana de Palmy v nejlepších letech je ukázkou toho, jak by měl správný horor vypadat. Nenapadá mě nic, co bych vyloženě vytknul tomuto filmu, snad jen trošku jednodušší a plošší postavy, chyběly mi zde nějaké zásadní překvapující pasáže, konec byl až moc snadno odhadnutelný, ale jako celek Carrie funguje velmi dobře. 80%

Hrdinové (2006) (seriál)

Ač mají Heroes své nedostatky (zejména ti Japonci), tak ten seriál si mě získal a stal se pro mě jakousi drogou. No jelikož jsem fanda X-Men tak se asi není čemu divit, tyhle 2 série toho mají docela dost společného, i když X hodnotím o dost výše. Ale ty ostatní postavy a jejich osudy se pro mě staly velmi důležitou součástí mého života, jen občas ten děj byl až příliš mnoho zašmodrchán. 80%

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Viděl jsem dva a půl série, navíc dabovaný, a můžu jedině doporučit všem fanynkám i fanouškům Stmívání, Twilight či Rozbřesku nebo jak se to jmenuje. Takhle se dělá romance mezi člověkem a upírem, navíc s perfektní a krásnou Annou Paquin, který nějaká Kristen nesahá ani po kotníky. A navíc má krásný prsa :-) Jedinej kdo mě tam štve je Bill, je mi strašně nesympatickej. Naproti tomu Eric je naprosto famózní. 80%

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál) odpad!

Jako mrknul jsem na jeden díl, abych si ho mohl zhodnotit (podobně jako Obchoďák) a nepotřebuji vidět více. Prostě totální kravina, nevím co víc se k tomu dá napsat. 0%

Všechnopárty (2005) (pořad)

Rozhodně se nepovažuji za nějakého častého diváka tohoto pořadu, ale pár dílů jsem viděl, a je to taková nenucená zábava. Hosté asi nejsou tak nervózní jako v pořadu Jana Krause, ale jeho štiplavější humor je mi přeci jen bližší než většinou pohodová konverzace Karla Šípa. 60%

Generál Patton (1970)

Jeden z lepších starších válečných filmů, pro mě však nikoliv výjimečný. Postava Pattona je unikátní, navíc fantasticky zahraná, avšak celkové pojetí filmu mi přijde velmi ploché, veškerá pozornost se soustředí pouze na Pattona, ostatní postavy a příběh jakoby neexistovaly. Takže samotný Patton OK, ale jako celek ne úplně dokonalé. 70%

Takoví jsme byli (1973)

Zajímavé romantické drama, které by si ode mě zasloužilo rozhodně vyšší ohodnocení než suchý průměr, ale problém je, že postava Barbry Streisand ne že by mi byla nesympatická, já jí přímo nenávidím. A když v podstatě nesleze z plátna a z logiky příběhu by divák měl fandit a věřit vztahu 2 hlavních protagonistů, ovlivňuje mě to prostě až moc negativně. I záporná postava mi je kolikrát sympatická, ale tahle mě přímo srala celý film. 60%

Černý den v Black Rock (1955)

Jediné, čím mě tento film zaujal, byl herecký výkon Spencera Tracyho, který byl úchvatný, ale bohužel děj filmu byl tak plytký, že by z toho víc nevykouzlil ani David Copperfield. 50%

Bitevní loď (2012)

Hraje tam Rihanna a Liam Neeson, tak jsem to musel vidět. Nutno říct, že Rihanna mě strašně mile překvapila, nejsem žádný odborník, ale podle mě to zahrála opravdu skvěle, užívala si to. Jinak ale podprůměr, občas celkem hezký efekty, příběh na prd, scénář byl uvařenej z vody. Mj. srovnání s Transformery na konci ofiko článku distributora je opravdu směšný. 30%