Super Mac (2010) odpad!

Ani som to nedopozeral. Trápne, ďalší film hodný zamyslenia, prečo vôbec také sračky vznikajú.

13 (2010)

Nápad dobrý, výber hercov dobrý, ale nemalo to dotiahnutý scenár, nemalo to spád, miestami moc nudné a rozťahané. A Jason Statham sa do jeho role vôbec nehodil. Tento žáner nie je pre neho. Dal by som aj 3 * ale bohužiaľ, niečo mi v tom bráni.

Kronika rodu Spiderwicků (2008)

Príjemné detské fantasy. Pekne spracované, len ten fantasy svet mohol byť troška viac rozvinutý.

Město duchů (2008)

Konečné hodnotenie, priemer. Páčilo sa mi to, ale nejako ma to nenadchlo.

Arn (2007)

Tento film ma príjemne prekvapil a splnil moje očakávania, keďže som čakal, že to bude troška o niečom inom ako všetky tie hollywoodske veľdiela. Bolo menej krvi, menej akcie, ale o to krajší a zaujímavejší príbeh, výborná atmosféra, prekvapujúca podmanivá hudba, dobrí herci. Nemám výhrady.

Black Button (2007)

Myšlienka dobrá, len ten mŕtvy chlap nehral až tak presvedčivo.

Sintel: Příběh draka (2010)

Toto by som chcel vidieť v celovečernej podobe. Je to úplne super. A hlavne oceňujem to maximálne využitie free programu Blender na tvorbu 3D modelov a prostredia, keďže celý tento film je robený v tom programe, na demonštráciu toho, že aj z niečoho, čo je ponúkané zadarmo, môže vzísť niečo tak kvalitné a úžasné. Keby sa dalo, dám aj 6 *

Návrat do budoucnosti (1985)

Filmová klasika, ktorá u mňa nikdy nezostarne a ku ktorej sa vždy rád vraciam. Najlepší film o cestovaní v čase všetkých čias.

Dorian Gray (2009)

Knihu som nečítal ale film ako taký ma nezaujal ani po príbehovej stránke, ani atmosférickej...niečo tomu predsalen chýbalo. Jedna * za Bena Barnesa (za podstatne lepší výkon, ako v Narnii) a jedna * za Colina FIrtha, ktorý svoju postavu zvládol profesionálne.

Rallye smrti 2 (2010)

Dostal som presne to, čo som čakal. Tvorcovia opäť nesklamali. Chvíľu to síce trvalo, kým došlo k prvému závodu, ale akonáhle to začalo, bolo sa na čo pozerať. Záver nemal chybu. Je možné, že natočia aj trojku? :D